Eglė Straleckaitė: „Nebijau likti vieniše. Man tai netgi patiktų!“

Efektingų kūno formų gražuolė profesionali šokėja E. Straleckaitė pastaruoju metu sulaukia kaip niekada daug dėmesio, tačiau dažniau ne dėl žingsnelių ant parketo, o dėl seksualaus kūno.

Su šokių partneriu Martynu į projektą „Šok su manimi“ įsiliejote vėliau, tačiau iš karto tapote numylėtiniais. Ar to tikėjotės?

Asmeniškai aš to tikėjausi, nes mačiau, kad mano partneris labai imlus šokiams. Jis turi treniruotą, labai plastišką kūną.

Puikų kūną turi ir Tu. Dėl jo pastaruoju metu sulauki daug dėmesio. Tiesa, ne visada malonaus. Pavyzdžiui, Jurijus Smoriginas paskutinį kartą viešai pareiškė, kad Tau, prieš apsivelkant aptemptą drabužį, reikia numesti svorio…

Taip, bet tas pats Jurijus dažnai ir liaupsina mano kūno formas (šypteli). Kaip reagavau į jo pastabą? Normaliai! Tiesiog viską apsvarsčiau. Beje, mano šokių trenerė Jūratė Norvaišienė po J. Smorigino išsakytos pastabos kone kasdien mane ramino sakydama, kad mano kūnas yra idealus.

Ar esi patenkinta savo figūra?

Manau, visuomet yra ką tobulinti. Dabar ruošiuosi šokių čempionatui ir per porą mėnesių mano kūnas labai sustangrės. Kita vertus, man, Lotynų Amerikos šokių šokėjai, privalu būti tvirto sudėjimo, turėti masyvius raumenis, nes antraip būtų sunku šokių aikštelėje.

Pastebėjau, kad į „Šok su manimi“ Tave ateina palaikyti vis tas pats vaikinas. Ar jis Tavo mylimasis?

Ne, jis tik bičiulis. Šiuo metu neturiu širdies draugo. Tiesiog mane supa daug vyriškosios lyties atstovų.

O kodėl nėra to vienintelio? Neieškai ar tiesiog nenori turėti?

Tiesiog vaikinams neturiu laiko. Tiesą sakant, visai nebijau likti vieniše. Man tai netgi patiktų (juokiasi)! Pastebėjau, kad gyvenime mane nuolat supa bernai. Net tarp draugų daugiau yra vaikinų nei merginų. Taigi esu per daug išlepinta vyriškos lyties atstovų dėmesiu.

 

NUORODA Į STRAIPSNĮ

 

{15min}