Artėjant lapkričio 1-ąjai būkime atsargesni

 Artėjant lapkričio 1-ajai-visų Šventųjų dienai bei Vėlinėms, tikimybė, jog vagysčių iš automobilių, paliktų prie kapinių, padaugės. Gerbiami Mažeikių miesto ir rajono gyventojai, svečiai, atvažiavę tvarkyti artimųjų kapų nesudarykite sąlygų vagystėms, atidžiau rūpinkitės savo turtu. Palikdami automobilį nors ir trumpam, visada patikrinkite, ar įjungta, ar patikimai veikia apsaugos sistema.

Nepalikite atrakintų durų, atidarytų langų bei stoglangių, spynoje užvedimo raktelių, net jeigu ir trumpam paliekate savo automobilį. Taip pat stenkitės nepalikti ir daiktų automobilyje, na, o jei juos tenka palikti, būtinai paslėpkite, kad daiktai nebūtų matomi.

 

Paprastai yra išdaužiami automobilių stiklai ir iš salono pavagiamos paliktos rankinės, nešiojami kompiuteriai, mobilieji telefonai, dokumentai ir t.t. Rankines, automobilio dokumentus visada pasiimkite su savimi.

 

Vagysčių pagausėjimą lemia ir dabartinė ekonominė krizė. Akivaizdu, kad dažniausiai palikti automobiliai plėšiami dėl paliktų daiktų. Nelaimės atveju kreipkitės ar skambinkite į Telšių aps. VPK Mažeikių rajono policijos komisariatą, tel. 8-443 98150, bendruoju pagalbos telefonu – 112.

 

Mažeikių r. PK ir www.infomazeikiai.lt informacija.