Visų Šventųjų ir Vėlinių dienomis policija stiprina patruliavimą

Visų Šventųjų ir Mirusiųjų atminimo (Vėlinių) dienomis, š. m. spalio 30 d. – lapkričio 1 d., policija stiprina patruliavimą ir stengsis pagelbėti žmonėms, kurie vyks lankyti artimųjų kapų. Esant galimybei, į kapines siūlome vykti viešuoju transportu, kuris švenčių dienomis bus gausus ir prieinamas.

Užtikrinant viešąją tvarką ir eismo saugumą organizuojamas sustiprintas patruliavimas prie kapinių, pasitelkiant teritorinės policijos įstaigos ir policijos komisariatų padalinių pareigūnus, policijos rėmėjus.

Šalia kapinių bus numatyti aplinkkeliai bei transporto priemonių stovėjimo vietos šalia kapinių. Viešosios policijos pareigūnai patruliuos prie kapinių, teiks visokeriopą pagalbą vykstantiesiems pagerbti mirusiuosius.

 

Policija reguliuos transporto ir pėsčiųjų eismą vadovaujantis laikinaisiais kelio ženklais, stebės transporto priemonių srautus į automobiliams stovėti skirtas vietas, pagelbės privažiuoti prie kapinių, informuos apie eismo sąlygų ypatumus.

 

Esant būtinumui pagerinti transporto priemonių pralaidumą magistraliniuose keliuose, pareigūnai kreipsis į magistralinius kelius prižiūrinčias organizacijas, prašys apriboti atliekamus kelio darbus ir atlaisvinti važiuojamąją dalį. Informaciją apie apsisaugojimą nuo vagysčių iš būsto ir automobilių bus viešinama policijos įstaigų internetinėse svetainėse ir vietinėje žiniasklaidoje.

 

Vėlinės – žmonių bendrumo, rimties ir susikaupimo metas. Pagerbkime mirusiuosius, saugokime vienas kitą ir jauskime atsakomybę už gyvuosius.

 

Šaltinis: policija.lt

 

{parasas}