Kad kvepalai išliktų kuo ilgiau

Įdomų ką turėtumėte padaryti, jog jūsų kvepalų aromatas išliktų kiek įmanoma  ilgiau? Pirmiausia reikėtų įsidėmėti tai, kokias vietas geriausia kvėpinti. Turbūt milijonus kartų girdėjote, jog kvėpintis turite pulso vietose. Bet galbūt nežinote, kur jos yra? Tai tos vietos, kur po oda yra daug kraujagyslių ir tos vietos išsiskiria šilumą.

Būtent šiluma ir stiprina kvepalų aromatą. Tokios vietos kaip kaklas, riešas yra populiariausios, kuriose žmonės purškia kvepalus, bet jei norite, jog kvepalų aromatas išliktų kuo ilgiau, pabandykite šias vietas:

– vidinė kojų pusė virš kelių;

– vieta virš klubų;

– sprandas;

– tarpkrūtis;

– alkūnių vidinės pusės.

Prieš kvėpinantis moterys ir vyrai turėtų nusiprausti po dušu. Visi mes turime savo mėgstamo kvapo prausimosi želę bei losjoną, jei juos panaudosite prieš pasipurkšdami kvepalais, tai padės jūsų kvepalų aromatą išlaikyti ilgiau.

Tikrai pravartu žinoti, jog šilkas ir nailonas gana greitai praranda kvapą. O, kailiniai aksesuarai, pliušas, vilnoniai ir trikotažiniai audiniai – priešingai – labai gerai išlaiko kvapą.  Turėkite tai galvoje, jei norite, kad jus visą laiką gaubtų aromatingas debesis. 

Nebūkite oro gaivikliu ir nesipurškite kvepalais kelis kartus per dieną. Taip darydami jūs nesugebėsite pajusti, kokio stiprumo yra jūsų kvepalų aromatas, nes jūsų nosis prisitaiko prie aromato ir neutralizuoja jį po kelių minučių. Jūs savo kvepalų aromatą turite užuosti kaip lengvą dvelktelėjimą, jei juos uodžiate be perstojo, reiškia, jog kvepalų tikrai padauginote.

Kvepalai gali būti „sezoniniai“, pvz., „šalti“ aromatai – vasarai, „šilti“ – žiemai. Be kvepalų visada pravartu turėti ir tualetinio vandens, kurio kvapas yra kiek lengvesnis ir juo geriau naudotis dieną.

 

{parasas}