2010 m. Spalio 6 d. Trečiadienis

279 metų diena, 40 metų savaitė.

Saulė teka 07:28, leidžiasi 18:46. Dienos ilgumas 11:18. Delčia. 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo +11 iki +13, giedra, be kritulių. Vėjas pietryčių, 4-6 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +2 iki +4, giedra, be kritulių. Vėjas pietryčių, 3-5 m/s.

Dienos mintis – Niekam neatsitinka nieko tokio, ko jis negalėtų ištverti. (M. Aurelijus)

Sveikiname – Brunonus, Budvydus, Vytenes.

Dienos horoskopas:


Avinas – Nenuvarginkite savęs nei sunkiais darbais, nei atsakomybe. Beje, šiandien tikrai pakaks norinčių jums padėti. Tai meilės diena: taikykitės su tais, kuriuos mylite, pasistenkite jiems skirti kuo daugiau dėmesio, šilumos.

Tauras –
Įtemptas metas, tačiau nervinatės be reikalo ir galite sugadinti visai neblogus santykius su artimu žmogumi ar kolega, darbdaviu.

Dvyniai –
Palankus metas: imkitės to, kas kažkada nepavyko, jums tikrai pasiseks. Palanku užmegzti naujas pažintis su įtakingais asmenimis, užsieniečiais, gerai vykti į viešnages. Vakare nepraleiskite meilės pasimatymo.

Vėžys –
Esate gana kategoriški, bet tai gerai, nes reikia atsikratyti iliuzijų ir pasirinkti ką nors viena. Gera diena pasikalbėti su vadovybe: jeigu reikia, sutikite su kompromisu. Jei galite rytdienai atidėti šį pokalbį – atidėkite.

Liūtas –
Artėja geros permainos – tik dar pakentėkite, neskubinkite įvykių. Tiesa, neilgam: jau ryt kai ką džiugaus išgirsite, naudinga sužinosite.

Mergelė –
Ramus laikas, geras svajoti ir ilsėtis. Būtinai susitikite su geru draugu, mylimu žmogumi. Pasistenkite vakarą skirti tiktai tiems, kuriuos mylite.

Svarstyklės – Netikėtai galite suvokti seniai žinomo dalyko prasmę, rasti išeitį. Dabar svarbu neprisirišti prie praeities, buvusių laimėjimų, senų draugų (kurie išdavė ar tiesiog nepateisino jūsų pasitikėjimo). Gali aplankyti geros nuojautos – jos išsipildys, tik šiandien nieko nedarykite (jūsų laukia puiki rytdiena).

Skorpionas – Tikėkite savo jėgomis, nepanikuokite, neatsisakykite senų gerų sumanymų – būtent dabar gali ateiti išganinga mintis ir palankiai susiklostyti aplinkybės. Svarbius finansinius reikalus atidėkite rytdienai.

Šaulys –
Verta užsiimti atidėtais reikalais, ieškokite dingusių dokumentų, daiktų. Susitikite su žmonėmis, kuriems vis nerandate laiko, aplankykite senus draugus, giminaičius – jie laukia jūsų dėmesio, užuojautos. Šiandien gautą informaciją įsidėmėkite.

Ožiaragis –
Aplinkybės spaudžia iš visų pusių darbe ir namuose. Nenuliūskite, nepanikuokite: jei reikalai įstrigo, gal reikia pakeisti mąstymo, elgesio principus?

Vandenis – Nors jums ši diena sėkminga, skubėti nepatartina. Būsite išradingesni, kūrybingesni ir patrauklesni, tai padės sėkmingai išspręsti ankstesnes problemas. Tai meilės metas: užklups naujas jausmas, gal susitiksite seną gerbėją.

Žuvys –
Net ir nesklandumai, tam tikras diskomfortas nesugadins jums nuotaikos ir nepakenks tvarkant reikalus. Šiandien viskas bus naudinga, net ir nesėkmė privers rasti išeitį.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}