Praėjusios paros kriminalai

Mažeikių rajono policijos komisariatas praneša, kad per praėjusią parą, 10-04 buvo įvykdytas vienas plėšimas, vienas vandalizmo išpuolis ir vienas nelaimingas atsitikimas kelyje.

Vakar, apie 06.57 val., kelyje Mažeikiai-Skuodas, A. M., gim. 1964 m., gyv. Račalių k., Mažeikių r., važiuodamas a/m Toyota Corolla, tamsiu paros metu nepastebėjo ta pačia kryptimi bei eismo juosta važiuojančio vežimo, kurį vadeliavo  A. P., gim. 1977 m., gyv. Sablauskių k, Akmenės r. Vežimas nebuvo pažymėtas atšvaitais, vadeliuotojas nedėvėjo šviesą atspindinčios liemenės.

 

Toyotos vairuotojas atsitrenkė į vežimo galinę dalį. Susidūrimo metu buvo sugadintas a/m ir vežimas, vežimo keleivė L. J., gim. 1960 m., gyv. Akmenės III k, Akmenės r. buvo paguldyta į VšĮ „Mažeikių ligoninė“ traumatologijos skyrių, diagnozė: kairės blauzdos, kairės plaštakos kaulų lūžiai.

 

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Mažeikių r. PK KPS vyresn. tyrėjo tarnybinį pranešimą, kad š. m.. spalio mėn., tarp 03 d., 09 val. 30 min. ir 04 d., 15 val. 30 min., Mažeikių r, Užlieknės k. kapinėse, žaliais dažais buvo nutepti aštuonių kapų paminkliniai akmenys.

Dar vienas ikiteisminis tyrimas pradėtas pagal D. A., gim. 1959 m., gyv. D. ir Girėno g., Seda, pareiškimą, kad 2010-10-04, apie 18.00 val., nuėjusi į sandėliuką, esantį gyvenamojo namo rūsyje, ir rado jį išplėšta. Pasigesta įvairių maisto produktų bei elektrinio galąstuvo. Bendra žala 1200 litai.

 

ŠALTINIS: www.policija.lt

 

{parasas}