Policija pataria

Artėja visų Šventųjų ir Mirusiųjų atminimo (Vėlinių) dienos. Gyventojai aktyviai lankosi kapinėse, todėl padidėja transporto priemonių srautai ir eismas tampa intensyvesnis. Praktika parodė, kad tuo metu suaktyvėja ir vagišiai, todėl išvykdami iš namų, nepamirškite pasirūpinti savo turto saugumu. Jei Jūsų bute neįrengta signalizacija, tiesiog paprašykite kaimyno prižiūrėti savo būstą ar garažą.

 

Palikdami automobilį prie kapinių patikrinkite ar įjungta signalizacija. Nepalikite atrakintų durų, atidarytų langų, spynelėse užvedimo raktelių. Taip pat stenkitės nepalikti automobiliuose daiktų, na, o jei juos tenka palikti, būtinai paslėpkite, kad daiktai nebūtų matomi.

 

Didesnėmis pajėgomis dirbs ir policijos pareigūnai. Spalio 30 – lapkričio 1 dienomis pareigūnai organizuos sustiprintą patruliavimą prie kapinių, reguliuos eismą prie įvažiavimų (išvažiavimų) į jas. Sustiprintas patruliavimas bus vykdomas ir magistraliniuose keliuose, ypač daug dėmesio skiriama pėstiesiems.

 

Vėlinės – žmonių bendrumo, rimties ir susikaupimo metas. Pagerbkime mirusiuosius, saugokime vienas kitą ir jauskime atsakomybę už gyvuosius.

 

Na, o nelaimės atveju kreipkitės ar skambinkite į policijos komisariatą, tel. Nr. 98 150 arba bendruoju pagalbos telefonu – 112.

 

Primename, kad nuo lapkričio 1-os iki lapkričio 10-os būtina pasikeisti padangas. Naudojant dygliuotas padangas, ant automobilio būtina prisiklijuoti skiriamąjį ženklą.
Draudimas važinėti vasarinėmis padangomis galioja iki balandžio 1-os.

 

Nuo lapkričio mėnesio pėstieji, eidami neapšviestu kelkraščiu arba važiuojamosios dalies kraštu tamsiuoju paros metu, privalo vilkėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais arba prie drabužių prisisegti atšvaitą. Važiuojant dviračiu tamsiuoju paros metu, jo priekyje turi degti baltos šviesos žibintas, o gale – raudonos šviesos žibintas. Dviratininkas privalo dėvėti šviesą atspindinčią liemenę arba būti prisisegęs šviesą atspindinčius elementus.

 

Pėstiesiems ir dviratininkams, nesilaikantiems Kelių eismo taisyklių, numatomos baudos nuo 80 iki 140 litų.

 

Taip pat atkreipiame vairuotojų dėmesį, kad nuo lapkričio 1-os iki balandžio 1-os keičiasi leistinas greitis keliuose. Lengviesiems automobiliams automagistralėse leidžiama važiuoti ne didesniu kaip 110 km per valandą greičiu, greitkeliuose – ne didesniu kaip 100 km per valandą. greičiu.

 

Mažeikių r. PK informacija

                

{parasas}