Dingę be žinios tauragiškiai Vokietijoje plėšė sunkvežimius

Š. m. vasario 14 d. į Taurag išsaugoti ės aps. vyriausiąjį policijos komisariatą (toliau – Tauragės aps. VPK) kreipėsi pilietė, kuri pareiškė, kad š. m. vasario 3 d. Lietuvos piliečiai A.B. ir A.T. išvyko į Daniją pas giminaičius, tačiau ten nepasirodė ir dingo. Pilietė aiškino, kad dingę asmenys gali būti pagrobti ir laikomi Lenkijoje. Tauragės aps. VPK dėl dingusių asmenų paieškos nedelsiant buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, dėl informacijos buvo kreiptasi į Lietuvos kriminalinės policijos biurą.

 


Tuo pačiu metu Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai, kartu su kolegomis iš Vokietijoje, aiškinosi kitų nusikaltimų aplinkybes, kurių padarymu įtariami Lietuvos piliečiai.

Sausio mėnesį Vokietijoje buvo įvykdytos 4 vagystės – apiplėšti sunkvežimiai. Š. m. vasario 4 d. Vokietijos policijos pareigūnai, turėdami informacijos, Brandenburgo magistralėje sustabdė automobilį „Audi”, kuriuo važiavo trys lietuviai – R.S. (gim. 1987 m.) A.T. (gim. 1959 m.) ir A.B. (1985 m.).

 

 

Automobilyje rasti įkalčiai, todėl lietuviai sulaikyti, kaip įtariamieji, minėtų sunkvežimių vagystėmis.

 

Tikslinant informaciją, paaiškėjo, kad 2 iš sulaikytų lietuvių, yra tie patys piliečiai, kurių Tauragės aps. VPK ieškojo kaip dingusiųjų be žinios.

 

Lietuvos kriminalinės policijos biuro informacija

 

{parasas}