Aplankyta Mažeikių apylinkės seniūnija

 

Balandžio 27 d. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Aurijus Jusys, Prevencijos poskyrio viršininkas Arūnas Bubliauskas baigė apsilankymus seniūnijose. Likusi neaplankyta Mažeikių apylinkės seniūnija šiandien sulaukė svečių. Buvo susitikta su šios seniūnijos seniūnu, pavaduotoja, bendruomenių pirmininkais, seniūnijos socialinėmis darbuotojomis, mokyklų atstovais, kultūros darbuotojais.

Kaip ir anksčiau apsilankytose seniūnijose, taip ir šioje, buvo išklausytos vietinės problemos, viršininkas A. Jusys trumpai supažindino pasitarimo dalyvius su Mažeikių rajono policijos komisariato veikla, uždaviniais, rezultatais, akcentavo apie šiuo metu vykdomas prevencines priemones, jų tikslingumą, naudingumą, užkertant kelią teisės pažeidimams ir nusikaltimams, kad laiku pastebėjus smulkius pažeidimus, būtų galima kuo greičiau užkirsti kelią galimiems teisės pažeidimams ar nusikaltimams, taip pat  aptartas Viešosios tvarkos užtikrinimas masinių renginių metu, akcentuota, jog policijos pareigūnai ypač didelį dėmesį turi kreipti į jaunimo susibūrimo vietas, ypač į tas vietas, kur yra organizuojamos diskotekos, tikslu užtikrinti viešąją tvarką bei apsaugoti visuomenės turtą. Didžiulį nerimą šiuo metu kelia eismo dalyviai, vairuojantys motorolerius, motociklus, kurie nepaiso leistino greičio ir kelia didelę grėsmę ne tik sau, bet ir aplinkiniams.

Atsižvelgdamas į kylančias nusikalstamumo grėsmes bei siekdamas efektyvinti vykdomą prevencinę veiklą, Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos paskelbė naują, ilgalaikę kompleksinę prevencinę priemonę „Saugią aplinką kurkime kartu“. Su šios priemonės pagrindinėmis veiklos kryptimis, siekiamais tikslais, priemonių planu detaliai supažindino A. Bubliauskas, Prevencijos poskyrio viršininkas. Buvo nutarta, jog bendruomenė taip pat prisidės prie saugios aplinkos kūrimo, stengsis, kad šios priemonės vykdymas būtų kuo efektyvesnis.

 

 www.infomazeikiai.lt ir Mažeikių policijos komisariato informacija.