2010 m. Spalio 3 d. Sekmadienis

276 metų diena, 39 metų savaitė.

Saulė teka 07:22, leidžiasi 18:54. Dienos ilgumas 11:32. Delčia. 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo +11 iki +13, giedra, be kritulių. Vėjas pietryčių, 3-5 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +3 iki +5, giedra, be kritulių. Vėjas pietryčių, 2-4 m/s.

Dienos mintis – Tavo rankos tuščios, bet stiprios, tavo protas pašėlęs, bet šviesus, tavo valia sveika – tau pavyks. (A. Munthe)

Sveikiname – Evaldus, Kristinas, Milgintus, Alantas, Tereses.

Dienos horoskopas:

Avinas
Kritinis laikas, tad dirbkite neskubėdami, susikaupę – ką nors praleisite, supainiosite, netyčia sugadinsite ar apgausite (o gal ir apsigausite). Neskubėkite prie vairo, labiau pasaugokite sveikatą. Būkite atidesni maisto, svaigalų, vaistų kokybei. Svarbesnius dalykinius klausimus geriau atidėti.

Tauras
Ypač rytą nederėtų skubėti demonstruoti savarankiškumo, taip pat galios, įtakos – viskas gali išeiti atvirkščiai. Stiprinkite bendradarbiavimo ryšius ir atidžiau, nuoširdžiau reaguokite į sutuoktinio skundus, prašymus.

Dvyniai
Būkite taupūs, ieškokite papildomų uždarbio šaltinių, tiesa, skolintis nepatartina. Rytą itin atidžiai skaičiuokite pinigus – savo ir dalykinius.

Vėžys
Tuščia mėginti ką nors suprasti ir paaiškinti, ypač vaikams, sutuoktiniui, mylimam žmogui. Nederėtų priimti sprendimų, susijusių su kelione, užsieniečiais.

Liūtas
Nerizikuokite nei važinėdami, nei dirbdami, nei įsipareigodami (ypač vadovui, jei jums šiandien tenka dirbti). Jei stigs pasitikėjimo savimi, prašykite draugo patarpininkauti. Galimi nesusipratimai su tėvais, tad nemėginkite jiems aiškinti savo principų, pozicijos.

Mergelė
Nenuliūskite rytą gavę netikusią žinią – dar viskas pasikeis. Tai netikusi diena dalykiniams susitikimas, planuoti – apsiriksite. Vakaras neblogas susitikimams su draugais.

Svarstyklės
Pasyvus metas: likite nuošalyje, venkite nereikalingo bendravimo. Ne laikas ir svarbiems įsipareigojimams – vargu ar ištesėsite žodį. Bet kokioje situacijoje pasikliaukite savieiga.

Skorpionas
Ši diena nepalanki nei kelionėms, nei svarbiems susitikimams, nei reikšmingiems apsisprendimams, mat būsite linkę į iliuzijas. Šiandien derėtų vengti karštakošiškų sprendimų – būkite kantresni ir nepasiduokite kitų raginimui.

Šaulys
Netikėtumų, klastos metas. Reikalus tvarkykite neskubėdami, automobilį vairuokite nesinervindami, ypač rytą, kitaip patirsite nenumatytų išlaidų. Būkite apdairesni su pinigais.

Ožiaragis
Apgalvokite savo žodžius: ne metas ilgalaikiams įsipareigojimas. Venkite ginčų su kolegomis, vadovybe (jei jums šiandien reikia dirbti: galite nė nepastebėti, kad klystate.

Vandenis
Ši diena aktyviai veiklai netinka: užsiimkite namais, šeima, o dalykinių reikalų tvarkymą verta atidėti. Jei teks dirbti, būkite itin atidūs. Būkite pasiruošę, kad ilgai jūsų slėpta paslaptis gali išplaukti į paviršių.

Žuvys
Diena žada ne visai malonių staigmenų: galite sužinoti tai, ką nuo jūsų slėpė vaikai, sutuoktinis. Jei viskas bus gerai, nepasiduokite kitam kraštutinumui, būtent, nerizikuokite savo pinigais ir karjera dėl didelio pelno miražo.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}