Dvi rajono mokyklos – V Lietuvos mokinių olimpinio festivalio prizininkės

 

Už puikius mokyklų rezultatus V Lietuvos mokinių olimpiniame festivalyje Savivaldybės meras Vilhelmas Džiugelis

ir jo pavaduotojas Rimantas Norkus rugsėjo 28-ąją įteikė padėkos raštus Viekšnių gimnazijos ir Pavasario vidurinės

mokyklos kūno kultūros mokytojams

bei šių įstaigų vadovams.

 

Susumuoti V Lietuvos mokinių olimpinio festivalio atskirų sporto šakų varžybų rezultatai lėmė, kad II mokyklų grupėje 1-ąją vietą laimėjo Viekšnių gimnazija. 2-oji vieta šioje grupėje atiteko Pavasario vidurinei mokyklai.

 

Pradinio ugdymo klasių mokyklų II grupėje Pavasario vidurinė mokykla laimėjo 1-ąją vietą.

 

Pasidžiaugęs, kad rajono mokyklose yra tokių atsidavusių specialistų, meras Vilhelmas Džiugelis visiems jiems tarė nuoširdų ačiū. Pavasario vidurinės mokyklos direktorius Stanislovas Jakučinskas sakė, jog svarbiausia – vaikų užimtumas, tai, kad jie kuo daugiau judėtų, būtų tiesūs ir stiprūs.

 

Viekšnių gimnazijos direktorius Rimantas Gricius juokavo, jog dalyvauti Lietuvos mokinių olimpiniame festivalyje viekšniškiams buvo sunku jau dėl to, kad Pavasario vidurinė mokykla yra stabiliai pirmaujanti šalyje. Kūno

 

kultūros specialistų nuomone, sveika konkurencija lėmė, kad rajone yra net dvi mokyklos – Olimpinio festivalio prizininkės.
Kūno kultūros mokytojai ir mokyklų direktoriai rajono vadovams išsakė jiems opius klausimus. Sutarta inicijuoti Rajono sporto tarybos posėdį ir jame šiuos klausimus išgvildenti iš esmės.

 

Mažeikių rajono savivaldybės informacija.

 

{parasas}