2010 m. Rugsėjo 11 d. Šeštadienis

254 metų diena, 36 metų savaitė.  

Saulė teka 06:41, leidžiasi 19:49. Dienos ilgumas 13:08. Jaunatis. 

Oro temperatūra dieną nuo +16 iki +18, debesuota, lietus. Vėjas pietvakarių, 4-6 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +9 iki +11, debesuota, be kritulių. Vėjas pietvakarių, 1-3 m/s.

Dienos mintis – Širdis ne avelė – šieno nepaduosi. (LIAUDIES IŠMINTIS) 

Sveikiname – Hiacintus, Jacintus, Augantus, Gytautes, Helgas, Jackus, Gytess.

Šiandien – Statybininkų diena.

Dienos horoskopas:

Avinas – palanku užsiimti veikla, susijusia su teisėtvarka, informacija, kelionėmis, tarptautine komercija. Galite susižavėti nepažįstamu asmeniu, nauja idėja, arba pats kažkam padarysite didelį įspūdį.

Jautis – šiandien norėsis kažką reikšmingo nuveikti, daugiau pasiekti, ypač profesijos srityje. Tvarkydamas svarbius dalykinius reikalus, parodykite kuo daugiau tolerancijos, pagarbos kitiems. Tai jums išeis į naudą.

Dvyniai – šiandien nesitversite savame kailyje – viskas bus įdomu, aktualu. Lengvai megsis pažintys. Galbūt teks dėl kažko svarbaus apsispręsti, tad susikaupkite. Palanku tvarkyti juridinius reikalus, kreiptis su prašymais dėl patarimo, pagalbos.

Vėžys – diena bus gera, jei vengsite blaškančio šurmulio, nesiimsite darbų, kurių nesugebate. Labai svarbi teigiama nuostata, optimistiškas požiūris. Galite tikėtis naudos iš konfidencialios veiklos, labdaros, o malonumo – iš slapto meilės nuotykio.

Liūtas – šiandien jumyse netrūks kūrybinio polėkio ir aistros. Gera diena deryboms, susitikimams su verslininkais, politikais, visuomenės veikėjais. Gali įgauti pagreitį anksčiau vilkintas svarbus sandoris.

Mergelė – puiku, jei šiandien būsite nusiteikęs tvarkyti verslo reikalus, aptarti ilgalaikes komercines, nuomos sutartis. Tai duos gerų rezultatų. Galite įsigyti kažką tokio, apie ką anksčiau tik pasvajodavote.

Svarstyklės – šiandien daug dėmesio skirsite darbui, pareigoms ir tai neliks neįvertinta. Geriausiai turėtų sektis reikalai, susiję su mokslu, žiniasklaida. Tikėtina gera naujiena, intriguojamas pasiūlymas, pasimatymas.

Skorpionas – tikriausiai atsiras vilčių dėl materialinės padėties pagerėjimo, santykių pasitaisymo šeimoje arba dėl šeimos nario perspektyvų. Su artimos aplinkos žmonėmis galite susitarti dėl svarbių jums dalykų, bendrų renginių.

Šaulys – galimi netikėti pasiūlymai verslo reikaluose, meilėje. Galite tikėtis puikių rezultatų sporte, sceniniuose pasirodymuose. Gerai sutarsite su augančia karta. Galite tikėtis meilės romantikos, jei parodysite bent kiek iniciatyvos.

Ožiaragis – šiandien turėsite daug reikalų ir kontaktų. Turėtų pavykti susidoroti su problemomis darbe. Palanku įsitraukti į naują darbinę veiklą, kurti ar plėsti savo verslą, o jei šie dalykai nėra aktualūs – tai labiau pasirūpinti grožiu ir sveikata.

Vandenis – neabejingo požiūrio į jūsų situaciją, reikalus, mintis galite tikėtis iš jus dominančio žmogaus. Galbūt kils ūpas aiškintis santykius, apsispręsti dėl jų pobūdžio ateityje. Seksis žavėti ir gundyti priešingą lytį.

Žuvys – šiandien galite gauti pasiūlymą, žadantį neblogas verslo, finansines perspektyvas. Galbūt aiškinsitės paskolų, lizingo galimybes bei sąlygas. Galite įdomiai pakeisti ar pakoreguoti savo stilių.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}