Mažiausias pasaulio žmogus stebina šokio sugebėjimais (Video)

68 cm kolumbietis Edwardas Nino Hernandezas niekuo nesiskiria nuo savo bendraamžių. Vaikinas, jau pripažintas mažiausiu pasaulio žmogumi, mėgsta šokius, svajoja apie sportinį automobilį ir trokšta apkeliauti pasaulį, rašo dailymail.co.uk. Į Gineso rekordų knygą įrašytas kolumbietis džiaugiasi ir tvirtais santykiais su mergina – aštuoniolikmete, aukštesne už jį patį 90 cm.

 

Vos 10 kg sveriantis vaikinas tikina, jog „yra laimingas, nes yra unikalus“. Kolumbietis šiuo metu dirba šokėju viename gimtojo miesto naktinių klubų. Edwardas, šokio stiliaus „reggaeton“ gerbėjas, taip pat rengia pasirodymus gatvėje.

 

Ceremonijos metu, kuomet buvo pripažintas mažiausiu pasaulio žmogumi, E. N. Hernandezas prisipažino, jog trokšta susipažinti su jo didvyriais: Jackie Chanu, Sylvesteriu Stallone bei buvusiu Kolumbijos prezidentu Alvaru Uribe.

 

Vaikino motina prisipažino, jog gydytojai taip ir nėra pateikę jai priežasties, kodėl sūnus nuo dviejų metų visai nebeauga. Ji prisiminė, jog ir gimęs jis atrodė it miniatiūrinis – 40 cm kūdikis tesvėrė pusantro kilogramo.
Edwardo sesuo taip pat buvo mažaūgė, tačiau ji nešgyveno. Rekordininkas turi keturis brolius, visi jie normalaus ūgio.

 

Kolumbiečiui nepranašaujamas ilgalaikis titulas. Netrukus mažiausiojo pasaulyje vardą turėtų perimti nepalietis Thapa Magaras, kurio ūgis šiuo metu tesiekia 56 cm. Berniukas, spalį švęsiantis 18 metų gimtadienį, jau pripažįstamas mažiausiu pasaulio paaugliu.

 

Mažiausiojo titulą kolumbietis perėmė iš spalį mirusio 22 metų kino He Pingping.

 

 

 

 

{balsas2}