2010 m. Rugsėjo 01 d. Trečiadienis

244 metų diena, 35 metų savaitė.  

Saulė teka 06:23, leidžiasi 20:14. Dienos ilgumas 13:51. Delčia. 

Oro temperatūra dieną nuo +15 iki +17, debesuota, be kritulių. Vėjas šiaurės, 4-6 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +10 iki +12, debesuota, be kritulių. Vėjas šiaurės, 3-5 m/s.

Dienos mintis – Mokslo ribos panašios į horizontą: kuo labiau artėji, tuo labiau jos tolsta. (P. BUASTAS) 

Sveikiname – Egidijus, Verenas, Gytautus, Burviles, Gyčius.

Šiandien – Mokslo ir žinių diena.

Dienos horoskopas:

Avinas – aktualūs bus sveikatos ir darbo klausimai. Suvoksite būtinybę pasirūpinti savo profesiniu tobulėjimu, mokytis naujų dalykų. Raskite laiko sveikatai ir grožiui naudingoms procedūroms – rezultatai bus akivaizdūs.

Jautis – tikriausiai aktyviai rodysite iniciatyvą, viliodamas priešingą lytį, siekdamas populiarumo. Ne be reikalo nersitės iš kailio. Galite rasti draugiją, kuri prisidės prie jūsų sumanymų įgyvendinimo.

Dvyniai – gali išsispręsti skolų, kreditavimo klausimas arba kaip tik susidursite su augančia įtampa finansų srityje ir teks ieškoti sprendimo. Turėtų išsisklaidyti susikurtos iliuzijos arba sustiprėti pasitikėjimas, jei iki šiol skendote abejonėse.

Vėžys – šiandien reikalai turėtų klostytis beveik taip, kaip pageidaujate. Galbūt gausite svarbią žinutę iš užsienio ar aukštesnės įstaigos. Gerai seksis mokslas, publikavimo reikalai. Galimas pasiūlymas, susijęs su kelione.

Liūtas – jus atidžiau nei paprastai stebės vadovai ir kolegos. Tikriausiai jums pavyks kažkiek padidinti savo įtaką. Bet kuriuo atveju, tai, ką dabar nuveiksite, turėtų atnešti naudos.

Mergelė – profesinėje veikloje galimi pasikeitimai į gerąją pusę. Palankus metas sudaryti sutartis, įsilieti į kolektyvinę veiklą, telkti bendraminčius. Šiandien galite įveikti tai, kas ne visuomet pavyksta. Tačiau vakare rinkitės ramybę.

Svarstyklės – šiandien verta pasikliauti vidine įžvalga ir nuojauta. Turėtų puikiai sektis meninė kūryba, medicininis ir detektyvinis darbas. Galbūt teks lankyti ar slaugyti ligonį, pirkti vaistus, medikamentus, teikti ar priimti labdarą.

Skorpionas – neblogas metas ieškoti norimų prekių, pajamų šaltinių, galimų verslo dalininkų, naujų klientų, užsakovų. Verta rimtai padirbėti su kūrybiniu projektu. Galimas aistringas meilės nuotykis. Nepagailėsite dėmesio ir savo atžaloms.

Šaulys – nepraleiskite progos užsidirbti pinigų, net jei tai tebūtų trumpalaikė galimybė. Jei rimtai pasistengsite, šiandien jums turėtų pavykti sudaryti planuotą dalykinį kontraktą, susitarti dėl norimos prekės, atlygio ar kompensacijos.

Ožiaragis – neblogai spręsis reikalai, susiję su korespondencija, reklama, žiniasklaida. Padaugės draugiškų kontaktų, sutarimo su aplinkiniais, išgirsite naujienų, apsispręsite dėl kelionės, santykių, transporto, ryšių reikalų.

Vandenis – mintys daugiausia suksis apie asmeninį pasaulėlį: šeimą, namus, pinigus. Galite išleisti pinigų, kad įtiktumėte mylimam žmogui, patenkintumėte artimųjų poreikius, pagerintumėte savo gyvenamąją ar darbo aplinką.

Žuvys – tikėtini kūrybiniai ir kitokie laimėjimai, naujos meilės viltys. Galbūt turėsite reikalų, susijusių su pramogų, šventinių vakarų organizavimu. Įvairiuose reikaluose gali labai padėti draugai, kolegos. Daugiau dėmesio skirkite vaikams.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}