Šiandien, geriausia rajono abiturientė, baigia praktiką Užsienio reikalų ministerijoje

Šiandien, paskutinį rugpjūčio penktadienį, 14.30 val. Vyriausybės posėdžių salėje įvyks baigiamasis šių metų projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ renginys. Internetinis puslapyje moksleiviaivyriausybeje.lt, „Moksleiviai – į Vyriausybę“ komanda rašo: „Kad ir kaip būtų gaila, bet projektas “Moksleiviai – į Vyriausybę” baigiasi – šiandien paskutinė jo diena. Mes jau taip pripratome, kasdien matyti visus projekto dalyvius, kad mums tikrai jų trūks.
Visgi kviečiame užbaigti projektą smagia gaida – projekto uždarymo ceremoniją iš LR Vyriausybės posėdžių salės galėsite stebėti gyvai internetu nuo 15:30 val., adresu www.lrv.lt Dar kartą išvysite visus projekto dalyvius ir išgirsite kokią Lietuvą jie mato po 20 metų!

 

Šiemet į Ministro Pirmininko tarnybą ar į bet kurią pasirinktą ministeriją praktiką atlikti buvo pakviesti 30 jaunuolių. Projekte galėjo dalyvauti būsimi pirmakursiai, dvyliktokai ar 4 gimnazijos klasės mokiniai, užpildę anketą. Tarp trisdešimties šiemetinių praktikantų yra ir geriausia Mažeikių rajono abiturientė Ieva Nagytė. Mergina visus abitūros egzaminus išlaikė šimtukui.

 

Ieva praktiką atliko Užsienio reikalų ministerijoje, kur dalyvavo sutarties tarp Užsienio reikalų ministro Audroniaus Ažubalio ir Vokietijos ambasadoriaus Lietuvoje Hans Peter Annen pasirašyme ir kartu spaudos konferencijoje.

 

Taip pat mergina turėjo progą susipažinti ir su Užsienio reikalų ministru A. Ažubaliu. Neeilinės kompetencijos žmogumi Ieva apibūdino Petrą Auštrevičių, o laiką praleistą Vyriausybėje ji įvardijo kaip nepakartojamą.

 

{parasas}