Skutimosi revoliucija jau pasiekė ir Lietuvą

Kuris vyras nesusidūrė su finansiškai skausmingu skustuvų peiliukų pastovaus keitimu! Nors gamintojai ir deklaruoja, kad peiliukai tarnauja ilgai, bet vis tiek juos tenka keisti vos po keliolikos nusiskutimų. Taupantieji kenčia ir bando skustis toliau, su skausmu raudami plaukus, pasidarydami žaizdeles bei po tokio „malonaus“ skutimosi vaikščiodami paraudusia oda.

 

Paskaičiuota, kad vidutinis vyras per metus sunaudoja apie 36 peiliukus! Vadinasi, vien jiems vidutiniškai išleidžia apie 450 litų. Gamintojai teigia, jog peiliuką reikia keisti, vos tik sutepančioji juostelė nusitrina nuo peiliukų viršutinės dalies. Bet ar tai tikrai tiesa?

 

Patentuotas danų išradimas „Razorpit“ paneigė šį faktą praktiškai įrodydamas, jog tuo pačiu peiliuku galima nusiskusti net iki 10 kartų daugiau, t. y. iki 150 kartų. Technologiškai pažangūs peiliukai taip greitai atšimpa dėl to, kad apsineša storu, nenuplaunamu ir nepašalinamu plaukų, odos, muilo bei riebalų sluoksniu. Patentuota „Razorpit“ frikcinė danga neleidžia kauptis jokioms apnašoms, vadinasi, vartotojas gali ir toliau komfortiškai skustis tuo pačiu peiliuku.

 

„Razorpit“ yra tikra revoliucija skutimosi rinkoje, dėl kurios ne tik sutaupai, bet ir tausoji aplinką: juk daug mažiau peiliukų iškeliauja į šiukšliadėžę.

 

Danijos technologijų institutas oficialiu tyrimu patvirtino „Razorpit“ produkto veiksmingumą, o nepriklausomas 6 000 vartotojų testas parodė, jog daugiau nei 97 % „Razorpit“ vartotojų rekomenduotų šį produktą draugams.

 

„Razorpit“ parduodamas visame pasaulyje šimtais tūkstančių vienetų ir tapo labai populiarus skandinavijos šalyse, Kanadoje, JAV bei pagaliau atkeliavo ir į Lietuvą!

 

Prisijungti prie skutimosi revoliucijos gali ir Tu!

 

Produktą gali įsigyti parduotuvėse „Maxima XXX“ bei „OGMINA“ arba internetu www.razorpit.lt.

 

{alfa2}