Jau šįvakar bus išrinkta „Mis Lietuva 2010“

 

Jau šįvakar, iš 14 pretendenčių, bus išrinkta „Mis Lietuva 2010“. Gražiausia lietuvaite pripažinta mergina spalį skris į konkursą „Mis Pasaulis 2010“, kuris vyks Kinijoje. Iškilmingą finalą iš pramogų ir poilsio centro „Belmontas“ nuo 19 valandos tiesiogiai transliuos „Lietuvos ryto“ televizija.

 

Šiandien vakare taip pat paaiškės, kuriai finalininkei atiteks žiūrovų simpatijos. Už „Mis Publiką 2010“ interneto lankytojai iki renginio gali balsuoti konkurso tinklaraštyje. Finalo metu žiūrovai savo simpatijas galės išreikšti telefonu – skambinti arba rašyti SMS žinutes numeriu 1393.

 

Trumpojoje žinutėje reikės įrašyti žodį „Mis“ ir favoritės finalinį numerį. Skambučio ir žinutės kaina – 1 lt, iš bet kurio tinklo. Balsavimo telefonu rezultatai bus susumuoti kartu su konkurso tinklaraščio lankytojų balsais, o nugalėtoja bus paskelbta vakaro pabaigoje per apdovanojimus.

 

Finaliniame renginyje be pagrindinių titulų „Mis Lietuva 2010“ ir „Mis Publika“ bus išrinktos pirmoji ir antroji vicemis, „Mis Foto“ ir „Mis Elegancija“.

14 pretendenčių į „Mis Lietuvos” karūną jau šlifuoja paskutinius savo prisistatymų elementus. Gražuolės komisijai ir žiūrovams pasakos apie save, pasirodys specialiai joms sukurtais bikiniais, o vakaro akcentas bus elegancijos konkursas.

 

Jis šiemet ypatingas tuo, kad finalininkės demonstruos dizainerės Julijos specialiai konkursui sukurtą kolekciją „Gėlių galia”. Kiekvienos merginos suknelė pavadinta skirtingais gėlių vardais. Karalienės vertus raudonus apdarus dizainerė modeliavo atsižvelgdama ne tik į dalyvių sudėjimą, bet ir į jų charakterio bruožus.

 

„Mis Lietuva 2010“ nugalėtoja be kelialapio į tikrą tarptautinį konkursą „Mis Pasaulis“ laimės kelionę į Tenerifę, kurią dovanoja tarptautinis kelionių organizatorius „Teztour“. Dar viena kelionė – į Egiptą, atiteks „Mis Publika“ nugalėtojai. Odos ir kailių salonai „Laukinis gepardas“ išrinktai gražiausiai lietuvaitei įsteigs prabangius ir stilingus audinės kailio kailinukus. Šešioms nominantėms parduotuvė „Miesto Pulsas“ dovanos kompanijos „Fossil“ laikrodžius, o visoms 14 finalininkių nuo generalinis rėmėjos „KristiAna“ ir kompanijos „Misaki“ atstovės atiteks perlų auskarai bei dideli kosmetikos ir parfumerijos rinkiniai. 

 

Renginio organizatoriai: „Lietuvos ryto“ televizija ir „Academia Femina“.

 

{alfa2}