Dar vienas, iš daugelio, mažeikiškių pralaimėjimų futbolo aikštelėje

Sekmadienį Šiaulių miesto stadione įvyko LFF A lygos 23 turo susitikimas, kur vietos „Šiaulių“ klubas susitiko su „Mažeikų“ komanda. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 0-0. Antrojo kėlinio pradžioje, 50-tą minutę, po Šilėno perdavimo iš krašto, neužtikrintai sužaidė „Mažeikių“ gynėjai ir vartininkas, tuo pasinaudojęs įvartį „Šiaulių“ komandai pelnė Robertas Vėževičius.

Prasidėjus smarkiam lietui žaidimas šiek tiek sulėtėjo, „Mažeikiai“ stengėsi pasinaudoti pasikeitusiomis oro sąlygomis ir išlyginti rezultatą. Daug pražangų aikštės viduryje, po kurių kamuolys buvo siunčiamas tai link vienų, tai prie kitų vartų.

Teisėjui pridėjus 3 papildomas minutes, „Mažeikiai“ turėjo galimybę išlyginti rezultatą, deja, pavojingas baudos smūgis „Šiaulių“ vartų link, iš kairio atakos krašto, baigėsi šeimininkams laimingai, kamuolys nieko nelietęs pralėkė šalia virpsto. Rungtynės baigėsi aikštėje panašioje į baseiną, rezultatu 1-0 šeimininkų naudai.