2010 m. Rugpjūčio 11 d. Trečiadienis

223 metų diena, 32 metų savaitė.  

Saulė teka 05:44, leidžiasi 21:03. Dienos ilgumas 15:19. Jaunatis. 

Oro temperatūra dieną nuo +24 iki +26, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas pietų, 1-3 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +15 iki +17, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas pietryčių, 1-3 m/s.

Dienos mintis – Visur gera, bet namie geriausia. (LIAUDIES IŠMINTIS) 

Sveikiname – Filomenas, Klaras, Severus, Zuzanas, Visalgus, Visviles, Ligijas.

Dienos horoskopas:

Avinas – neblogai seksis protinė ir meninė veikla. Įspūdžių patirsite, bendraudami su žmogumi, atvykusiu iš toli, arba su tuo, iš kurio galima kažko pasimokyti. Išdrįskite kreiptis į įtakingą pažįstamą, jei turite problemų, kurias jis gali padėti išspręsti.

Jautis – šiandien neišsisuksite nuo pokalbio su svarbiu asmeniu ir neišvengsite naujų įpareigojimų. Gali būti, kad kai kuriuos dalykus vertinsite itin subjektyviai, ir tai kritikuos kiti. Jei kritiką priimsite kaip draugišką, vakaras bus šaunus, atpalaiduojantis.

Dvyniai – maloniausiai šiandien jausitės ne namuose, o būdami tarp žmonių, visuomeniniuose renginiuose. Pageidautini būtų draugiški pasimatymai. Galima tikėtis nesavanaudiškos pagalbos. Tačiau vakare rinkitės namų ramybę, intymumą.

Vėžys – šiandien neišvengsite keisto nerimo. Jei kažkokių įsipareigojimų įvykdyti nepajėgsite, jausitės nekaip, norėsis ką nors apkaltinti. Tikėjimas ir pasitikėjimas savimi padės rasti korektišką išeitį. Be to, padės netgi trumpas poilsis, meditacijos.

Liūtas – tikriausiai ši diena privers pasirūpinti pinigų, nuosavybės reikalais bei dokumentais. Traukte trauks dairytis į prašmatnias vitrinas, pirkti, išlaidauti. Vakare palanku tvarkytis namuose, ypatingesne vakariene palepinti šeimos narius.

Mergelė – turbūt pavyks įgyvendinti planuotą finansinę operaciją. Jei kam nors rinksite dovaną, pasižymėsite praktišku požiūriu. Vakare norėsis užsiimti protiniu darbu, rašyti laiškus. Neužmirškite, kad jūsų dėmesio reikia artimam žmogui.

Svarstyklės – jums trūks emocinės pusiausvyros, nežinosite, ko pirmiausia imtis, ką spręsti – darbo ar asmenines problemas. Pasistenkite būti geresnis, tolerantiškesnis. Šiuo metu užsimezgę santykiai arba jų atnaujinimas suteiks neblogų vilčių.

Skorpionas – jūsų emocijos bus nepastovios kaip vėjas. Nenorėsite nieko prarasti, tačiau taps aišku, kad nieko neduodami, nieko ir negausite. Jus gali prisiminti senas gerbėjas, buvęs sutuoktinis ar vaikystės draugas. Nusimato viešnagė, pramoga arba nuotykis.

Šaulys – šiandien itin daug parodysite kūrybingumo ir energijos, užsiimdami įvairia veikla. Gali atsirasti naujas pomėgis, užsiėmimas ar susižavėjimo objektas. Tačiau panašu, kad neišvengsite ūkinių rūpesčių, arba nerimo sukels sveikatos problema.

Ožiaragis – aktualus bus pareigos jausmas, kantrybė. Galbūt mintys suksis apie tolimą dalykinę kelionę, naują karjerą. Tikėtina, kad labiau nei paprastai rūpinsitės savo ir aplinkinių sveikata, teisinga mityba, švara, higiena, grožiu.

Vandenis – jei kilo juridinių, verslo ar panašių problemų, rasite draugų, bendraminčių, nusiteikusių jus apginti, paremti. Šiandien sumaniai spręsite psichologines artimųjų problemas arba aiškinsitės santykius su asmeniu, kuriam jaučiatės neabejingas.

Žuvys – šiandien turėsite kaip reikiant paplušėti srityse, susijusiose su finansais, komercija. Turbūt nemažai kainuos įvaizdžio keitimas, verslo modernizavimas. Įmanomi nedideli pasiekimai per publikacijas, užsienį, kultūrinę ar juridinę veiklą.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}