Horoskopas ketvirtadieniui 01-19

Avinas – Šiandien labiausiai tiktų užsiimti buitimi, šeima. Namuose bus jaukiausia ir saugiausia. Nelabai norėsis demonstruotis viešumoje, bendrauti su įtakingais veikėjais. Jeigu vis dėlto teks, patirsite didelę emocinę įtampą ir nedaug tepasieksite.

Tauras – Šiandieną trokšite aplodismentų, dėmesio bei kitokio jūsų asmens įvertinimo. Vis dėlto gali pasirodyti, kad sėkmei reikia tvirtesnio pamato, didesnio įdirbio. Rūpesčių gali sukelti vaikai. Jų poreikiams teks pakrapštyti piniginę.

 

Dvyniai – Šiandien teks rimčiau padirbėti, todėl trikdys aplinkinių tuščios kalbos bei dėmesys. Galimas patikrinimas darbe arba atliksite sveikatos tyrimus, medicinos ar grožio procedūrą. Neskubėkite teigti ir reklamuoti to, dėl ko pats dar nesate tikras.

 

Vėžys – Ši diena primins apie pareigas kitiems, duotus pažadus. Jei kažko neatlikote, sulauksite priekaištų. Su gyvenimo partneriu būtinai pasitarkite, jei ketinate išleisti nemažą sumelę namų ir namiškių reikmėms.

 

Liūtas – Ši diena gali atgaivinti senas sielos žaizdas ar jų sukelti, jei paaiškės, kad vietoj meilės yra išskaičiavimas arba vietoj kūrybos – plagiatas. Įtampa gali kilti ir dėl negrąžintų skolų, nevisai pavykusios verslo avantiūros.

 

Mergelė – Jeigu eisite į dalykinį pokalbį, atestaciją, teks išlaikyti nemažą įtampą. Lengvai nepraslysite – bus patikrinta jūsų kompetencija, įvertintos perspektyvos. Tikėtina, kad ruošitės komandiruotei, viešnagei arba svečių sutikimui.

 

Svarstyklės – Jausite būtinybę daug nuveikti, tačiau gali trukdyti su kitais žmonėmis nesuderinti veiksmai, planai. Nesigraužkite dėl nepavykusio reikalo ar pokalbio, nekelkite sau per aukštų reikalavimų. Pagalvokite apie kitas galimas alternatyvas.

 

Skorpionas – Šiandien daug laiko skirsite savo pomėgiui arba visuomeninei veiklai, pokalbiams su draugais, pažįstamais. Pernelyg neįkyrėkite skųsdamasis finansiniais sunkumais – kas jų neturi. Dėl to kreipkitės į tuos, kurie realiai gali padėti, patarti.

 

Šaulys – Būsite užsisvajojęs ir inertiškas, o aplinkiniams atrodysite liūdnas ir paslaptingas. Tikriausiai atsiras norinčiųjų jus prablaškyti, išjudinti. Jei jaučiatės pavargęs nuo paviršutiniško bendravimo, įvairių kalbų, joks dėmesys nedžiugins.

 

Ožiaragis – Diena bus kupina įspūdžių. Jausite padidėjusį romantišką polėkį, kūrybingumą, ūpą sportuoti, judėti, pradėti labiau rūpintis išvaizda, sveikata. Tačiau jums gali nepavykti padaryti norimo poveikio įtakingam asmeniui, publikai.

 

Vandenis – Teks spręsti darbo, verslo, mokslo arba juridines problemas. Tai darykite atsakingai, antraip kils nesusipratimų. Jei nesate labai užsiėmęs, svajosite apie prabangą, jaukumą, geresnį įvaizdį. Tuo tikslu galite išleisti nemažai pinigų.

 

Žuvys – Šiandien būsite nusiteikęs bendrauti, judėti. Sunkiai prisiversite dirbti darbą, reikalaujantį atsiribojimo, kruopštumo. Susitiksite su draugais ar giminaičiu. Pasikeitimas informacija padės išspręsti opią problemą ar dėl ko nors apsispręsti.

 

Šaltinis: vytautus.com