2010 m. Balandžio 06 d. Antradienis

96 metų diena, 15 metų savaitė. 

Saulė teka 06:42, leidžiasi 20:02. Dienos ilgumas 13:20. Delčia.

Oro temperatūra dieną +6 iki +8, debesuota, be kritulių. Vėjas šiaurės, 2-4 m/s. Oro temperatūra naktį 0 iki +2, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas šiaurės, 1-3 m/s.

Dienos mintis – Po savo stogu visaip patogu. (LIAUDIES IŠMINTIS)

Sveikiname – Celestinus, Daugiručius, Žintautes, Gerardus.

Šiandien – Saugaus eismo diena.

Dienos horoskopas:

Avinas – jei išeina, geriausia šiandien ramiai pabūti namuose, daugiau šilto dėmesio skiriant artimiesiems. Neverta skubėti, juolab tvarkyti svarbių reikalų. Venkite bet kokių konfliktų su vaikais, mylimu asmeniu.

Jautis – nepervertinkite savo galimybių, galite tapti optimizmo auka. Šios dienos pastangos gali duoti priešingų rezultatų: nė nepastebėsite, kaip virsite sau priešu, pakenksite vaikams ar žmogui, kurį mylite.

Dvyniai – būkite apdairūs bendraudami, dirbdami su informacija, ką nors remontuodami, tvarkydamiesi. Beje, ši diena labiausiai tinkama tvarkytis: išneškite iš namų nereikalingus daiktus, drabužius.

Vėžys – sunki diena, kai tuščia laukti teisybės. Tad nenorėkite būti suprasti, išgirsti, įvertinti, labiau derinkitės prie aplinkybių. Ypač derėtų paisyti, ko iš jūsų nori vadovybė, sutuoktinis, šeima.

Liūtas – nepersistenkite: rodydami iniciatyvą galite nukentėti. Venkite patarinėti, jei nenorite likti apkaltinti, kad suklaidinote žmogų.

Mergelė – namai, šeima, darbas, karjera, santuoka ir meilė, viskas kartu gali įvaryti į kampą. Svarbių reikalų su užsieniečiais patartina netvarkyti, į keliones nevykti, į svečius nevaikščioti.

Svarstyklės – geriausia šiuo metu ilsėtis, mat gerai dirbti nebus lengva, o reikalaujama bus tikrai daug. Tiek aplinkiniai, tiek viršininkas gali klaidingai vertinti jūsų elgesį. Bus geriau, jei nesitikėsite komplimentų ir dėkingumo.

Skorpionas – jums pasirodys, kad esate laisvi ir galite daryti ką tik norite, tačiau būtent tai ir yra šios dienos spąstai. Mokėkite skirti provokacijas, pasiruoškite netikėtumams: jie gali sugriauti jūsų planus. Antroji dienos pusė palankesnė.

Šaulys – nepasiduokite liūdesiui, tačiau optimizmas irgi gali pakenkti, tad nebrandinkite jokių vilčių. Tai praradimų, nusivylimų ir ne visai malonių praregėjimų metas. Reikalus atidėkite rytdienai.

Ožiaragis – kad ir kas atsitiktų, nepasiduokite pirmam impulsui, nepraraskite savitvardos. Būkite atidūs, kad nesusipyktumėte su artimaisiais, dalykiniais partneriais.

Vandenis – nesitikėkite, kad dabartines problemas jums pavyks išspręsti lengvai. Gali kilti konfliktų namuose ir darbe dėl finansinių nesklandumų. Gresia nuostoliai, priverstinės išlaidos. Vakaras tinkamas pasimatymui.

Žuvys – nevarginkite savęs bendravimu, ypač su vadovybe ar giminaičiais, nepriimkite atsakingų sprendimų: galite rimtai pakenkti savo karjerai, sugadinti santykius su giminėmis. Antroji dienos pusė tinkama ilgai planuotiems pirkiniams įsigyti.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}