Dar viena mažeikiškių futbolininkų nesėkmė

Sužaistos dar vienos nesėkmingos rungtynės. Penktadienį, liepos 30 d., nuo lietaus permirkusiame Gargždų stadione, stebint daugiau nei  600 žiūrovų, Mažeikių futbolininkų komanda pralaimėjo gargždiškiams. Vos prasidėjus rungtynėms, jau 9 minutę Gargždų „Bangos“ gretose pasižymėjo A. Staponka ir pelnė pirmąjį įvartį. Atsakomąjį įvartį, dar tą patį kėlinį, į varžovų vartus pasiuntė ir mažeikiškiai.

36 minutę Gintas Podelis prasiveržęs kairiuoju kraštu išlygino rezultatą. Prabėgus vos kelioms minutėms po šio įvarčio, „Mažeikių“ futbolininkai turėjo puikią progą išsiveržti į priekį, tačiau ta proga nepasinaudojo.

82 rungtynių minutę, po „Bangos“ gynėjų klaidos, Antanas Tautvydas likęs vienas prieš vartininką, pasiuntė kamuolį į vartus. Deja, kamuolį varžovų vartininkas sugebėjo pirštų galiukais nukreipti į kampinį, kurio realizuoti mažeikiškių ekipai nepavyko, o po 4 minučių, „Bangos“ naujokas Marijan Choruži,  nuginklavęs „Mažeikių“ komandos naujoką Martyną Matuzą, pelnė pergalingą įvartį. Rungtynės baigėsi 2:1, gargždiškių naudai.

ŠALTINIS: FKmazeikiai.lt