Susipažinkime su Mindaugu Tamušausku

Mindaugas Tamušauskas – 25-erių metų KK „Mažeikiai“ žaidėjas. Krepšinio varžybų metu aikštelėje bėgioja su 9 numeriu pažymėtais marškinėliais. Jis – vienas aukščiausių „Mažeikių“ krepšininkų. Jo ūgis 203 cm.
Mokėsi Mažeikių „Pavasario“ vidurinėje mokykloje, vėliau išvažiavo gyventi į Kauną ir ten baigė dvylika klasių. Krepšinį žaidžia nuo 10 metų: kol gyveno Mažeikiuose, lankė Mažeikių sporto mokyklą, o išsikrausčius į Kauną, savo pomėgio neapleido ir pradėjo lankyti Sabonio krepšinio mokyklą. Vėliau Kūno kultūros akademijoje baigė trenerio spec. bakalauro studijas. Prieš pradėdamas ginti „Mažeikių“ garbės vardą, krepšininkas porą sezonų žaidė Marijampolės krepšinio klube „Seduva“, 1 sezoną – Šilutės „Šilutėje“ ir 4 metus Kauno „LLKA – Atlete“. Pasak Mindaugo jam įsimintiniausios yra pirmosios jo žaistos varžybos, kai visiškai nauji pojūčiai, nepatirti džiaugsmai ir nuoskaudos.
Paklaustas apie ateities planus krepšininkas ilgai nesvarsto: „Baigti trenerio magistrantūrą, pradėti treniruoti vaikus ir sukurti šeimą ir be abejo žaisti krepšinį.“ Pasak Mindaugo komandoje jie vis dar nepilnai susižaidę: „Visur darome klaidų. Tiek puolime, tiek ir gynyboje“.

 

Gruodžio 5 dieną supažindinome su Algimantu Liutkumi.

Lapkričio 27 dieną supažindinome su Giedriumi Žadvydu

Lapkričio 20 dieną supažindinome su Simonu Petkevičiumi.

Lapkričio 13 dieną supažindinome su Karoliu Marcinkevičiumi.