Koks yra geras šampūnas?

Niekas nesiginčys, kad plaukai moters išvaizdoje vaidina lemiamą vaidmenį, todėl pirmas žingsnis link gražių plaukų yra labai paprastas – geras šampūnas. Koks yra „geras šampūnas“?

Net didžiausi pasaulio stilistai vargu ar atsakytų į tokį klausimą. Geras šampūnas yra tas šampūnas, kuris tinka jums. Visiems vieno gero nėra ir negali būti. Išbandykite keletą ir išsirinkite. Be to, negailėkite pinigų plaukų priežiūros priemonėms.

Pasak specialistų, plaukai nebus purūs ir žvilgantys, jeigu naudosite šampūnus ir kitas priemones iš prekybos centrų. Plaukų priežiūros priemones jie rekomenduoja įsigyti specializuotuose parduotuvėse arba grožio salonuose.

Tikriausiai ne vienas esame girdėjęs, kad kartkartėmis būtina pakeisti šampūną, tačiau ar tai tiesa. Pasirodo – ne. Nėra lengva rasti tokį šampūną, kuris idealiai tiktų ir plauko struktūrai, ir nedirgintų galvos odos. Tad, jei rasite tokį šampūną, juo galite naudotis tiek laiko, kiek jums patiks. Ilgas tos pačios rūšies šampūno naudojimas plaukams nekenkia.

 

Profesionalūs kirpėjai rekomenduoja plaukus trinkti kas antrą dieną, palepinant juos kelių minučių kauke. Kartą per savaitę plaukams yra būtina ilgalaikė (pusės valandos) kaukė.

Įdomu kas kenkia plaukams? Pasirodo, kad nei cheminis sušukavimas, nei lietus, plaukams nekenkia.
Žinoma, anksčiau cheminis plaukus gadino, nes buvo nekokios priemonės, tačiau dabar nebėra ko gąsdintis. Cheminis sušukavimas suteikia plaukams purumo ir mūsų orams jis tikrai puikiai tinka.

 

Labiausiai plaukams kenkia plaukų lyginimas. Pastaruoju metu tai labai išpopuliarėjo, tačiau pasak specialistų, net grožio salonuose plaukus lyginti patariama ne dažniau kaip dukart per mėnesį, o lyginti juos namuose – visai nerekomenduojama.

 

Taip pat ir dažnas karšto džiovintuvo naudojimas gadina plaukus, todėl rinkitės vėsesnę džiovinimo eigą.

 

{parasas}