2010 m. Liepos 15 d. Ketvirtadienis

195 metų diena, 28 metų savaitė.  

Saulė teka 05:00, leidžiasi 21:49. Dienos ilgumas 16:49. Jaunatis. 

Oro temperatūra dieną nuo +27 iki +29, mažai debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietų, 4-6 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +18 iki +20, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas pietvakarių, 1-3 m/s.

Dienos mintis – Atsitiktinumas – tai žodis, neturintis prasmės; nėra nieko, kas neturėtų priežasties. (VOLTERAS)

Sveikiname – Bonaventūrus, Mantus, Gerimantes, Henrikus, Rozalijas, Rožes, Herkus.

Šiandien – Žalgirio mūšio diena.

Dienos horoskopas:

Avinas – didelę vertę įgis draugiški ryšiai. Galite tikėtis nesavanaudiškos pagalbos, pažįstamų žmonių palaikymo, užtarimo. Tik kažin ar sugebėsite tai įvertinti. Jeigu ne, vakare pasijusite vienišas, susipainiojęs savo santykiuose, pasirinkimuose.

Jautis – elgsitės ir kalbėsite taip, tarsi būtumėte atitrūkęs nuo realaus gyvenimo aktualijų, praktinių reikalų. Gali būti, kad kai kuriuos dalykus vertinsite pernelyg subjektyviai, ekstravagantiškai ir tai jums už nugaros kritikuos kiti.

Dvyniai – jūsų norai bus didesni už galimybes, o ypatingas kūrybinis nusiteikimas neleis normaliai atlikti nuobodaus darbo. Gerai seksis užsiėmimai, kur galite nevaržomai demonstruoti savo savarankiškumą, išmonę. Meilė turbūt žeis.

Vėžys – dvasinio bei fizinio komforto šiek tiek padaugės. Gali kilti iliuzijų, susijusių su nauju darbu, verslu, partneryste. Tačiau nebus lengva jas realizuoti, jei neturite reikalingų ryšių. Vakaro meilės nuotykis jums gali brangiai kainuoti.

Liūtas – galite gauti laišką, žinutę iš pažįstamo žmogaus, apie kurį ilgokai neturėjote informacijos. Vakare parūps materialiniai reikalai. Jei skolinsitės pinigus ar vertingus daiktus, turėkite omeny, kad skolas reikės grąžinti ir tai nebus lengva.

Mergelė – netrūks emocijų ir nerimo. Galbūt teks rimčiau pasirūpinti šeimos nariu, spręsti jo problemas. Artėjant vakarui mintys, norai vis labiau kryps pramogų, linksmybių ir meilės romantikos pusėn. Deja, jūsų viltys greičiausiai nepasiteisins.

Svarstyklės – aplinkybės privers pasirūpinti piniginiais, turtiniais reikalais, dokumentais. Vos spėsite tenkinti augančius vaikų poreikius. Nemažai lėšų reikalaus ir romantinis interesas. Nepraraskite proto ir saiko stengdamasis kažkam patikti.

Skorpionas – visa galva pasinersite į darbų verpetą. Jums netrūks liežuvio miklumo, sugebėjimo gražbyliauti, įtikinėti. Vis dėlto neiškraipykite gaunamos informacijos, neskleiskite abejotinų gandų. Susilaikykite nuo meilės nuotykių darbe.

Šaulys – nelengva bus įtikti partneriams, namiškiams. Jus labiau slėgs konkurencija, kitų nepritarimas. Galbūt pernelyg dramatizuojate. Objektyviau įvertinkite situaciją. Visiškai įmanoma, kad vietoj konkurentų ir priešų staiga įgysite puikių partnerių.

Ožiaragis – neblogas metas komercinei veiklai, komunikacijai, reklamai. Jus gali prisiminti senas gerbėjas, buvęs sutuoktinis ar vaikystės draugas. Gali atsinaujinti ryšys, dėl kurio jau nepuoselėjote jokių vilčių. Kaip tik dėl to gali būti per vėlu.

Vandenis – nusimato svarbūs reikalai ir renginiai bei reikšmingos naujienos iš toli. Šiandien užmegztos pažintys, įvykę susitikimai turės išliekamąją vertę. Vakaras gana nepalankus meilei ir seksui. Tikriausiai išryškės opi problema.

Žuvys – nevenkite naujovių. Tiktų pasidomėti kita darbo vieta, kitokiu įvaizdžiu, pradėti gydymosi ar grūdinimosi seansą, užmegzti naujas pažintis. Turėsite rūpesčių, jeigu ruošiatės profesinei atestacijai, naujoms užduotims, kelionei ar pan.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}