2009 m. kovo 7 d.

65 metų diena, 10 metų savaitė.

Saulė teka 06:54, leidžiasi 18:07. Dienos ilgumas 11:13. Mėnulio fazė – priešpilnis.Oro temperatūra dieną nuo 0 iki +2, debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs. Vėjas rytų, 1-3 m/s.  Oro temperatūra naktį nuo 0 iki -2, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas rytų, 1-3 m/s.

Dienos patarimas – Reikia žiūrėti į žmonių vidų, o ne į juos. ( F. Česterfildas)

Dienos prietaras – Piniginėje nešiokitės lauro lapelį – pinigų bus.

Dienos vaizdelis.

 

Pardavėjas, adresas 95 98 Dyz. Dujos
PK Orlean (Skuodo g., Žemaitijos g.) 3.28 3,42 2.98 1,59
Lukoil (Montuotojų g. 2) 3,24 1,65

 

Kovo 7 d. horoskopus skaitykite paspaudę „Skaityti daugiau”.

Avinas

Paskutinis dalykas, apie ką šiandien pagalvosite – tai geras tonas ir mandagus elgesys. Net ir suprasdamas, kad riksmas ir lėkščių daužymas – ne pats geriausias būdas įrodyti savo tiesą, vargiai sugebėsite save sutramdyti.

Tauras

Bandote judėti visomis kryptimis vienu metu ir dar stebitės, kodėl nepavyksta? Gal vis dėlto sutiksite kažką paaukoti? Malonėkite susidėlioti prioritetus.

Dvyniai

Į pačią banaliausią problemą sugebėsite pažvelgti nauju, netikėtu kampu. Vienintelis apribojimas tas, kad jėgų savo idėjoms įgyvendinti turėsite tikrai nedaug. Jums gali prireikti vykdytojų, jų aklos energijos ir šiurkščios fizinės jėgos.

Vėžys

Jūsų žvaigždė šviečia vis stipriau, nušviesdama kelią ir jums, ir aplinkiniams. Ar esate tikras, kad vedate savo armiją ne aklavietėn? Jei turite stiprų sąjungininką, neleiskite jam suprasti, kad pats esate kur kas silpnesnis. Vertinami bus tik lygiaverčiai.

Liūtas

Šiandien ieškodamas dėmesio savo asmeniui būkite kiek apdairesnis. Persistengęs visą dieną negalėsite atsikratyti įkyrių geraširdžių patarėjų. Nepražiopsokite įvykio, kuris tik jums gali pasirodyti atsitiktinis. Tiesiog jūs nežinote visų aplinkybių.

Mergelė

Jūsų draugui pasiseks, o jūs tikriausiai manysite, kad buvote labiau vertas. Jei negalite jo nuoširdžiai pasveikinti, verčiau traukitės kuo toliau – užgrauš pavydas. Pasistenkite nusiraminti ir įsiklausykite į sveiko proto balsą.

Svarstyklės

Bendravimas su kitais žmonėmis šiandien bus kaip reta nekonstruktyvus, tad jei tikitės nuveikti ką nors rimta – verčiau darykite tai vienas. Blaiviai vertinkite savo galimybes – tai padės išspręsti problemą, kuri kitu atveju gali nukankinti jus mirtinai.

Skorpionas

Jei turite dar nebaigtų darbų, pasistenkite juos baigti šiandien – kitą savaitę prie jų grįžti galite nebeturėti nei laiko, nei jėgų. Nevenkite šmaikštauti – savo klausytoją šiandien ras net pakankamai šiurkštūs jūsų juokeliai.

Šaulys

Bandydamas pateisinti gerą savo reputaciją, galite persidirbti ar patirti stresą. Ar tikrai verta? Neignoruokite nepažįstamų žmonių skambučių ar laiškų – žinia gali būti tikrai svarbi jums asmeniškai.

Ožiaragis

Šiandien jums pavaldžios bus tokios jėgos, kad vienintele problema taps tinkamas jų panaudojimas. Juk nesinori iš patrankos šaudyti į žvirblius, ar ne? Pasistenkite kaip reikiant, nes rytoj tos „patrankos” veikiausiai jau nebeturėsite.

Vandenis

Ieškosite pats gerai nežinodamas ko – lyg juodos katės tamsiame kambaryje. Vienintelė paguoda – jūs tvirtai žinote, kad ta katė ten tikrai yra. Ko iš tiesų ieškojote, sužinosite tik radęs.

Žuvys

Nuolatinis laiko trūkumas yra normalus. Supraskite pagaliau, kad tai dar ne priežastis visiškai atsisakyti laisvalaikio. Visgi savaitgalis, ir jūs tiesiog privalote turiningai pailsėti.

www.vytautus.com