Seksualumas pagal Zodiako ženklus (Papildyta)

Pirmąją straipsnio dalį, kurią Jums siūlėmė paskaityti vakar galite rasti čia.

Svarstyklės

Šio ženklo atstovai labai jautrūs aplinkinių reikalavimams ir poreikiams. Tačiau Svarstyklės gana dažnai nekaip jaučiasi, kai jas menkai ar neteisingai įvertina. Todėl dažniausiai šio ženklo atstovai turi sekso kompleksų, nors norėdami įtikti partneriui, gali pasiekti meistriškumo viršūnę intymiuose santykiuose.

Be to, gana gerai susiklosto santykiai su oro ženklais – Dvyniais, Vandeniu, Svarstyklėmis, Avinu. Su vandens, labiau emocionaliais ženklais – Vėžiu, Skorpionu, Žuvimis, tikėtini kai kurie nesusipratimai, o su žemės ženklais – Ožiaragiu, Mergele, Jaučiu, Svarstyklėmis – turėtų dominuoti harmonija ir tarpusavio supratimas.

 

Vyras-Svarstyklės

Visada išlaiko psichologinę pusiausvyrą, nes paprastai iš prigimties ramaus būdo. Tikriausiai dėl tos pačios priežasties ir intymiuose santykiuose neužima lyderio pozicijų, užtat iniciatyvą mielai perleidžia į partnerės rankas. Tačiau tuo pačiu Svarstyklės stengiasi, kad moteris jaustųsi komfortiškai, supranta ir moka įvertinti jos grožį. Todėl norinčios užkariauti šio ženklo vyro dėmesį, turėtų daugiau laiko skirti savo išvaizdai, išsirinkti ypatingai gražių drabužių ir apatinį trikotažą, o taip pat mokėti inteligentiškai bendrauti.

 

Moteris-Svarstyklės

Didelį dėmesį skiria savo grožiui, todėl belieka žavėtis jų išvaizda. Savitarpio santykiuose joms svarbu ne tik vidinė harmonija, bet ir partnerio išvaizda. Taip pat savitarpio supratimas, galimybė pakalbėti iš širdies. Tada moteris-Svarstyklės tiesiog pražysta jo akyse ir pasirengusi atsiverti partneriui.

 

Skorpionas

Laikomas pačiu seksualiausiu Zodiako ženklo atstovu. Tačiau jis būna ne tik aistringas, bet ir gana pavydus. Būna, kad Skorpionas mėgsta „kankinti“ savo partnerį, išprovokuodamas jo pavydą ar tariamą šaltumą, o paskui netikėtai atskleidžia savo audringas emocijas. Šio ženklo atstovus gana anksti ima dominti seksas ir būna tai aktualu visą gyvenimą. Be to, tai labai jausmingų žmonių ženklas, kuriuos gali labai giliai įskaudinti net menkiausia smulkmena. Skorpionas dažniausiai komfortiškai jaučiasi su Žuvimis ar Vėžiu, o santykiuose su Liūtu, Vandeniu, Jaučiu gali atsirasti problemų.

 

Vyras-Skorpionas

Šio ženklo vyrai būna labai skirtingi. Vieni neslepia savo seksualumo ir demonstruoja jį intymiuose santykiuose. Jiems patinka neįprastos glamonės ir aštrūs pojūčiai. Kartais atrodo, kad jiems vis mažai ir mažai, kai partnerė liečia ir glamonėja. Bet yra ir tokių vyrų-skorpionų, kurie iš pažiūros šalti, tačiau jų viduje liepsnoja audringos emocijos. Vienaip ar kitaip, šio ženklo vyrai – lengvai pažeidžiami, todėl moterys turėtų labai atsargiai elgtis su jų jausmais.

 

Moteris-Skorpionas

Ji dažniausiai nė neslepia savo trykštančio seksualumo ir gali suteikti bet kuriam vyrui didžiulį pasitenkinimą. Tiesa, tuo pačiu jos nepamiršta pamaloninti ir save. Šio ženklo moteris sugeba mylėti vyrą iki širdies gelmių, todėl jai nereikia didelių pastangų, kad pažadintų vyruose jų prigimtį – medžiotojo ir užkariautojo instinktą.

 

Šaulys

Būdamas ugnies ženklu, Šaulys paprastai įgyja daug patirties meilėje ir intymiuose santykiuose. Tačiau dažniausiai Šauliui seksas – ne svarbiausias dalykas santykiuose su priešingos lyties atstovais. Šaulys labai mėgsta mokyti ir sekso paslapčių. Tačiau nėra toks karštas ir aistringas kaip Avinas ar Skorpionas. Gana sėkmingai sutaria su Vandeniu, Liūtu, Svarstyklėmis ir panašiais į save šauliais, blogiau – su likusiais ženklais.

 

Vyras-Šaulys

Tai – užkariautojas, linksmuolis, mėgstantis netikėtumus, todėl galima iš jo tikėtis staigmenų ir intymiuose santykiuose. Šauliai – romantiški ir mėgsta pramogauti bei „džiaugtis gyvenimu“. Bendraudamas su moterimi, Šaulys gali pakelti jai ne tik nuotaiką, bet ir pajusti jo žavėjimąsį, kuris juntamas ir meilės santykiuose. Šaulys gali ir nebūti labai aistringas, bet mėgsta atiduoti moteriai visą savo širdį. Jam svarbu, kad moteris būtų patenkinta ir girtų jį, o intymiuose santykiuose jis būna žaismingas ir dosnus. Tik jam reikia šnibždelėti į ausį, kokie meilės žaidimai patinka.

 

Moteris-Šaulys

Dažnai neišreiškia savo seksualinių emocijų bei pomėgių, todėl vyras gali nustebti aptikęs joje stiprius jausmus ir aistrą. Ji taip pat mėgsta pasimylėti neįprastose vietose.

 

Ožiaragis

Manoma, kad Ožiaragis gana sausas žmogus, todėl menkai ir seksualus. Iš tikrųjų Ožiaragis visada atkakliai siekia savo tikslo, norėdamas užkariauti geidžiamą partnerį. Be to, šio ženklo atstovo „sausumas“ – tai greičiau jo gynyba, todėl tiems, kuriems užteks kantrybės, palaukę, kol šis debesėlis pragiedrės, pamatys švelnų ir jausmingą žmogų. Tačiau gali juo nusivilti tie, kurie pripratę greitai ir lengvai išspręsti visus intymaus pobūdžio klausimus. T.y. Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis, Šaulys, Liūtas ir Avinas. O kiti Zodiako ženklai pakankamai gerai sutaria su Ožiaragiu. Svarbiausia nepamiršti, kad jame reikia pažadinti švelnų jausmingumą ir tai gali užimti nemažai laiko.

 

Vyras-Ožiaragis

Mėgsta mylėtis ilgai ir iš visos širdies. Juo reikia žavėtis, nes jis, nors dažnai ir būna geros nuomonės apie save, bet viduje tai gali būti nepatenkintas savimi žmogus, kuris gerai žino, kaip įsitvirtinti valdžios viršūnėse, tačiau neįsitikinęs, kad jį gali nuoširdžiai pamilti moteris. Todėl jis gerai jaučiasi santuokoje, kai moteris būna nuo jo priklausoma. Tada jis atkunta ir net gali leisti sau retsykiais nueiti į „kairę“.

 

Moteris-Ožiaragis

Šiaip ją gana sunku suvilioti, tačiau „sujaudinta“, intymiuose santykiuose ji – sektinas pavyzdys moterims, gimusioms po kitais Zodiako ženklais. Mat tada ji tampa labai jautri partnerio poreikiams, net pražysta, tampa labiau atvira bei švelni. Kai ją tenkina meilės romanas, paprastai nori ištekėti už žmogaus, panašaus į savo tėvą. Vertina tamprius ir ilgalaikius santykius.

 

Vandenis

Šio oro ženklo atstovai laikomi santūriais, išlaikytais, lyginant su Avinu ar Skorpionu. Tačiau pats Vandenis galvoja, kad jis pakankamai seksualus, nes jį domina intymūs santykiai. O tai ką šio ženklo atstovai mėgsta pakalbėti su priešinga lytimi, „mylinčia ausimis“, gana dažnai sulaukia pozityvių rezultatų. Beje, abiejų lyčių šio ženklo atstovų gana sudėtingas požiūris į santuoką. Tačiau pirmiausiai linkę kurti šeimą su Dvyniais, Svarstyklėmis, Šauliu, Avinu. Kai kurie neabejingi ir Liūtui. Be to, Vandenį traukia Skorpiono aistringumas, tačiau šis labiau linkę varžytis su Vandeniu nei nuoširdžiai mylėti.

 

Vyras- Vandenis

Moterų manymu, šio ženklo atstovai teigiamai įvertina jas sekso sferoje. Be to, jie linkę eksperimentuoti. Tačiau Vandenio sekso eksperimentai, skirtingai nei Skorpiono, retai būna grubūs, nes jis pirmiausiai galvoja, kaip reikėtų padaryti švelniau, kad patiktų partnerei. Be to, jie vengia rutinos. Stengiasi, kad viskas būtų įdomu ir nori kuo da
ugiau išmėginti gyvenime. Vandeniui svarbiausi dalykai – netikėtumai ir spontaniškumas. Jis greitai įsimyli, bet gali pasimylėti ir iš draugiškumo. Jam mažai ką reiškia santuoka, o jei vis dėlto veda tai tik iš smalsumo, tačiau dažnai tampa ištikimas savo žmonai.

 

Moteris-Vandenis

Labai vertina draugystę ir dažnai turi daug draugų vyrų. Nors būna ištikima tik savo vieninteliam. Tačiau jai santuoka nėra pagrindinis gyvenimo tikslas. Mat sunkiai pakelia priklausomybę, todėl labiau vertina savo laisvę ir dažnai turi nesantuokinių ryšių. Jai mažai ką reiškia ir prestižas. Tačiau vis dėlto galima užkariauti jos širdį. Moteris-Vandenis gana dažnai klausia savęs: „o ką, jei pamėginus štai taip?“ Bet netrukus ją pradeda kankinti klausimas, o ar ją teisingai supras partneris? Beje, prieš užmegzdama intymius ryšius, ji dažnai duoda valią savo geismams.

 

Žuvys

Šio ženklo atstovai linkę į svajingumą ir ganėtinai emocingi, kuris pasireiškia ne tik meilėje, bet ir intymiuose sanykiuose. Žuvys gana dažnai renkasi savo ženklo atstovus, taip pat Vėžį ir Skorpioną. Taip pat sėkminga sąjunga su Mergele, Ožiaragiu, Jaučiu, o su oro ir ugnies stichijos ženklais santykiai – sudėtingesni, išskyrus nebent Šaulį, su kuriuo Žuvys gali turėti daug bendro.

 

Vyras-Žuvys

Jis gali būti pakankamai aktyvus sekso sferoje, tačiau ne itin išmano rinkdamasis ne tik labiausiai jaudinančias glamones, bet ir partneres. Be to, jis mėgsta įvairiapusiškus santykius. Jo teigiama savybė ta, kad jis savo partnerę labai gerai jaučia ir stengiasi suteikti jai malonumą. Jei jis nuoširdžiai myli, dažniausiai būna ištikimas. Tačiau nori, kad partnerė būtų panaši į jį. Kitaip tariant, atvirai kalbėtų apie intymius santykius ir pasakytų, kokios sekso pozos jai labiausiai patinka.

 

Moteris-Žuvys

Šio ženklo atstovės taip pat labai įvairiapusiškos ir skirtingos, užtat visos panašios savo stipria intuicija. Daugumai šio ženklo moterų svarbią vietą gyvenime užima intymūs santykiai. Jos gali būti ne tik aistringos, bet ir mėgsta paeksperimentuoti šioje sferoje. Tačiau vyras pirmiausiai turi pažadinti šioje moteryje romantiškus jausmus, mielaširdingumą ir atsidavimą ir tada be didelio vargo ją užkariauja.

 

{alfa2}