Spindinčių plaukų paslaptys

Spindintys plaukai – tai sveikatos ir jaunystės požymis. Pripažinkime, kad nesutvarkyti, neprižiūrėti plaukai išties sendina. Žinoma, norint pasiekti išties stulbinantį rezultatą reikės pasistengti, tačiau tai užtruks vos po keletą papildomą minučių kasdien.

Pradžia – duše.

Norėdamos turėti spindinčius plaukus, plaukite juos šampūnu, turinčiu alyvuogių ar jojobos aliejų, ryžių proteinų. Jei plaukai dažyti – atsargiai rinkitės šampūnus skatinančius spindesio intensyvumą. Nepamirškite tinkamai pasirinkti kondicionieriaus ir plaukų kaukės. Reguliariai naudojama kaukė suteiks ilgalaikį sveikų ir žvilgančių plaukų efektą.

 

Šiek tiek pasausinusios plaukus rankšluosčiu patepkite juos žvilgesio suteikiančiu kremu ar serumu, kuriame būtų didelis kiekis pantenolio (provitamino B5). Šiuos produktus patartina naudoti, jei plaukai sunkiai iššukuojami ar nepaklusniai besigarbanojantys.

 

Nežalokite savo plaukų netinkamu šepečiu – naudokite tik natūralių šerių plaukų šepetį.

Turėkite kantrybės ir džiovindamos plaukus rinkitės vėsesnį vėjelį ir mažesnį srovės intensyvumą. Pradėkite šukuoti juos nuo šaknų, atsargiai braukdamos iki sruogos pabaigos. Netinkamas šukavimas gali pažeisti plauko struktūrą, todėl skirkite šiam žingsniui dėmesio.

 

Parduotuvėse galite rasti purškiamojo blizgaus lako, suguldančio nepaklusnias sruogas ir suteikiančio papildomo spindesio. Purkškite jį ant ką tik išdžiovintų plaukų. Neperdozuokite, nes vietoj spindinčių, liks tik susiriebalavusių plaukų efektas.

 

{alfa2}