2010 m. Birželio 27 d. Sekmadienis

178 metų diena, 25 metų savaitė.  žuvis

Saulė teka 04:43, leidžiasi 22:00. Dienos ilgumas 17:17. Pilnatis.

Oro temperatūra dieną nuo +20 iki +22, giedra, be kritulių. Vėjas šiaurės, 3-5 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +9 iki +11, giedra, be kritulių. Vėjas šiaurės, 1-3 m/s.

Dienos mintis – Vėjų ir kalbų nesugaudysi. (LIAUDIES IŠMINTIS)

Sveikiname – Emas, Kirilus, Vladislovus, Gediminus, Norgailes, Vladus.

Šiandien – Tarptautinė žvejų diena.

Dienos horoskopas:

Avinas – šiandien gali atsiskleisti jūsų kūrybiškumas, sugebėjimas daryti siurprizus, žavėti. Galbūt įsigysite reikalingą daiktą, sėkmingai prekiausite. Vis dėlto išlaidos gali būti per didelės

Jautis – iki pavakarių viskas seksis puikiai. Net jei iš peties plušėsite, tai ne už dyką – bus dosniai atlyginta. Tačiau vakare nepatartini susitikimai su tais, kuriems nerūpi jūsų teisybė. Nekaip seksis ir kelionėje. Vertėtų tausoti nervus, sveikatą.

Dvyniai – nusimato įvairios smulkios pareigos ir kartu pramogos, netikėtas smagus flirtas. Vakare tapsite priekabesnis, reiklesnis. Verčiau nedrumskite ramybės ir nepirškite savo nuomonės, jei matote, kad ji kitiems nepriimtina.

Vėžys – netikėtų problemų galite tikėtis per draugus, partnerius. Jie gali prašnekti apie neįvykdytus įsipareigojimus, keliamas naujas sąlygas. Verčiau neatidėliokite reikšmingų pokalbių, kad vėliau nesigailėtumėte kažko neišsiaiškinęs.

Liūtas – jūsų dideli planai kabo ant plauko, tačiau nusimato intriguojamų akimirkų, nekasdienių susitikimų. Nuo jūsų iniciatyvos priklauso, ar pavyks suartėti su svarbiu žmogumi, dėl kažko susitarti ir su naujomis viltimis žvelgti į ateitį.

Mergelė – galite nerimauti dėl laiku neatlikto darbo, įsipareigojimo. Bet tai truks neilgai, nes jūsų dėmesį patrauks kiti dalykai. Galbūt sulauksite svečių. Jei siekiate kitų palankumo, draugystės, visų pirma pats būkite draugiškas, sąžiningas.

Svarstyklės – nuo jūsų geros valios priklausys, kaip seksis kasdieniai darbai ir kontaktai. Jeigu aplinkiniai perspėja arba intuicija kužda, kad klystate, kišate nosį ne į savo reikalus, derėtų suklusti. Su savimi nesinešiokite didelės sumos pinigų.

Skorpionas – tausokite savo nervus, venkite intensyvaus bendravimo. Gali išaiškėti slaptos jūsų arba artimo žmogaus nuodėmės, padarytos skriaudos, įsiskolinimai. Būkite teisingas ir korektiškas, jei nenorite rimtai susikompromituoti.

Šaulys – bus sunku teisingai susigaudyti situacijoje, susikaupti. Labai jautriai reaguosite į aplinkos įtakas, aplinkinių elgesį. Liaukitės domėtis vien tik savimi ir savo problemomis – kiti jų turi ne mažiau. Pasisaugokite traumų, agresijos.

Ožiaragis – dėl emocinės įtampos nesugebėsite jaustis visiškai saugus ir pasitikintis. Realu, kad teks šiek tiek paišlaidauti. Nusimato kelionė arba priimsite svečius, atvykusius iš toliau.

Vandenis – galima trumpa kelionė, daug naujos informacijos, kontaktų. Galbūt nustebins artimo žmogaus laiškas, telefoninis skambutis ar vizitas. Nepaisant gaišaties ar galimų išlaidų, atlikite tai, ką liepia sąžinės balsas.

Žuvys – nesinervinkite dėl dalykų, kurių negalite pakeisti. Rūpinkitės namų jaukumu, nebūkite abejingas artimųjų jausmams bei reikalams. Iš toli gali atvykti svečias arba pats lankysitės savo tėviškėje.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}