Pagaliau įgarsintos Kelių eismo taisyklės

UAB „Saugus greitis“ išleido pirmąjį Lietuvoje įgarsintą KET variantą, kurį vairuotojai ir norintys jais tapti gali nemokamai atsisiųsti iš interneto svetainės KETbilietai.lt. 2010 sausio 1 d. įsigaliojusias taisykles galima įsigyti visas arba dalį jų, t. y. tik tas struktūrines dalis, kurios vairuotojui aktualios.

„Prieš išleisdami įgarsintas KET, atlikome rinkos poreikių tyrimą, kuris parodė, jog būsimiems vairuotojams artėjant šiltajam sezonui labai svarbus veiksnys, lemiantis apsisprendimą įsigyti vairuotojo pažymėjimą ar ne, tampa aplinkos ir lokacijos aspektai, t. y. daugiau būsimųjų vairuotojų sutiktų pradėti mokytis KET, jeigu nereikėtų gaišti laiko po darbo, šiltuoju sezonu ilgai sėdėti prie kompiuterio, o mokytis galėtų laisvalaikio metu, su ausinuku.

 

Tuo tarpu jau turintiems vairuotojo pažymėjimą aktualu gauti KET atnaujinimus, todėl jiems svarbu įsigyti būtent tas KET dalis, kuriose buvo atlikti pakeitimai.  Be to daugelis būsimų ir esamų vairuotojų, taupydami laiką, mieliau sutiktų išklausyti naujausių KET automobilyje, namie ar net paplūdimyje su ausinuku, nei skaityti spausdintą variantą.“, – teigia UAB „Saugus greitis“ rinkodaros vadovas Jonas Jankūnas.

 

Interneto svetainėje KETbilietai.lt įgarsintos Kelių eismo taisyklės pateikiamos „mp3“ formatu, todėl bus prieinamos visiems, norintiems mokytis KET atostogų ar laisvalaikio metu, nes, anot J. Jankūno, pakanka turėti tik ausinuką ar mobilų telefoną.  Paskutinė kelių eismo taisyklių redakcija įsigaliojo 2010 metų sausio 1 dieną. Taisykles sudaro 33 skyriai ir 250 punktų ir nustato eismo keliais tvarką visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Nuoroda į KET audio variantą: http://www.ketbilietai.lt/Keliu-Eismo-Taisykles/Puslapis/KET-audio

Nuoroda į KET tekstinį variantą: http://www.ketbilietai.lt/uploads/1260529842_Keliu_eismo_taisykles_nuo_2010_01_01_ketbilietai.doc

 

www.technologijos.lt