Kaip turėtų bučiuotis vyrai, kad tai patiktų moterims?

Moterys niekada vyrui nepasakys šios paslapties: geriausia bučiuojasi tie vyrai, kurie bučiuojasi kaip mergaitės. Perprasti šią techniką vyrams reikia laiko. Tačiau tai nereiškia, kad vyrams reikia liautis būti vyrišku – tiesiog nebūkite visiška moters priešingybė. Kaip rašo mensfitness.com, svarbiausia tinkamai pasirinkti laiką.

Vyrai turėtų lyžtelėti savo lūpas likus 60 sekundžių iki bučinio. Vertėtų prisiminti, kad joks lūpų balzamas taip nedrėkina lūpų kaip seilės. Lyžtelėjus, papildoma drėgmė neleis lūpoms atrodyti sausoms.  Būkite atsargus. Jeigu moters veidą bučiuosite pernelyg drėgnomis lūpomis, ji jausis tarsi laižoma apsiseilėjusio šuns.

 

Kai kurios moterys mėgsta tvirtumą: „pačiupk mane ir įsiurbk į lūpas“. Tačiau vyrai turėtų natūraliai eksperimentuoti ir susigalvoti savo spontanišką bučiavimo būdą, tarkim galite netikėtai savo partnerę pabučiuoti jai kalbant, vidurį sakinio. Priverskite moteris laukti netikėto bučinio.

 

Kur dėti rankas, kai bučiuojiesi? Viena ranka apglėbkite dalį moters veido, nykštį ir smilių laikykite po moters ausimi, o likusius pirštus laikykite netoli moters sprando. Toks būdas moterims signalizuoja: vyras visai nesikėsina verstis mus į lovą. Vyrų rankos neturėtų būti užimtos, bučiuodamas moterį negrabaliokite tai vienos, tai kitos moters kūno vietos.

 

Akių žvilgsnis taipogi svarbus. Pažiūrėkite į moterį taip „giliai“, kiek tik galite. Toks žvilgsnis turėtų trukti kelias sekundes. Ilgai nevėpsokite – moteris neturėtų jaustis kaip tuščia vieta, į kurią spoksoma kai neturima ką veikti.  Moterims nėra nieko baisiau už spoksojimą bučiuojantis, todėl akis užmerkite dar tada, kai lenkiatės bučiuoti moterį. Daugelis mano, kad bučiavimasis atmerktomis akimis nėra romantiška.

 

Žurnalo vykdytoje apklausoje 91 procentų moterų prisipažino, kad joms patinka mergaitiška bučiavimosi technika.

 

„Mergaitės bučiuojasi švelniai ir lėtai. Jų liežuvio judėjimas burnoje žymiai sklandesnis nei vyrų“, – sakė viena iš 1700 apklaustųjų Lily. Moterys nemėgsta ir bučinių, kai nuo vyro sklinda alkoholio ar cigarečių kvapas.

 

{diena2}