2010. Gegužės 01 d. Šeštadienis

121 metų diena, 17 metų savaitė. 

Saulė teka 05:43, leidžiasi 20:50. Dienos ilgumas 15:07. Pilnatis.

Oro temperatūra dieną +11 iki +13, debesuota, be kritulių. Vėjas pietvakarių, 4-6 m/s. Oro temperatūra naktį +5 iki +7, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas pietvakarių, 2-4 m/s. 

Dienos mintis – Geram visi geri, blogam – visi blogi. (LIAUDIES IŠMINTIS)

Sveikiname – Juozapus, Zigmantus, Žilvinus, Vydmantes, Aneles, Zigmus.

Šiandien – Gegutės, Tarptautinė darbininkų, Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą ir Gatvės Muzikos diena. 

Dienos horoskopas:

 

Avinas – manysite, kad aplink jus yra žmonių, į kuriuos galite atsiremti, garantuotai pasitikėti. Gal ir taip, tačiau nebūkite tokie užtikrinti, nes dėl aklo patiklumo galite nukentėti. Pavakariais susitiksite su bičiuliais, kurie padės atitrūkti nuo rūpesčių.

Jautis – būsite svajingai nusiteikę, jautrūs aplinkai ir kitų nuomonei apie jus. Galbūt stokosite emocinės pusiausvyros, pasitikėjimo savimi. Sėkmė galima socialinėje sferoje, kūrybos reikaluose. Tačiau į paviršių gali iškilti nelegali afera.

Dvyniai – jūsų apetitas staiga smarkiai išaugs. Tai gali būti susiję ir su turtu, ir su meile. Tuo pačiu pasižymėsite dosnumu, optimizmu. Svarbu būti sąžiningiems kontaktuose, partnerystėje, ypač jei jie susiję su bendrais pinigais.

Vėžys – šiandien derėtų pasirūpinti savo materialinių pozicijų sutvirtinimu, verslo reikalais. Galbūt pagaliau paaiškės, kas jums iš tikrųjų yra naudinga, pelninga. Kita vertus, vakare suabejosite kai kurių savo sprendimų vertingumu.

Liūtas – galimas santykių su artimais draugais, giminaičiais atnaujinimas arba pagaliau suvoksite, kas jums trukdo geriau sutarti. Tikėtinos palankios naujovės, jei norite sudaryti dalykinius kontraktus, sutartis, leistis į kelionę.

Mergelė – tikriausiai ieškosite ramios užuovėjos nuo varginančio kai kurių asmenų priešiškumo, jų keliamos įtampos. Kruopščiai apsvarstykite savo ateities planus ir nieko nedarykite paskubomis, nepasitarę su artimais žmonėmis.

Svarstyklės – elgsitės taip, tarsi būtumėte ištroškę dėmesio. Galbūt veršitės į sceną arba ten, kur gausu priešingos lyties atstovų. Dėl vienos avantiūros gali kilti nemalonumų. Nieko gero, jei pernelyg pataikausite vaikų užgaidoms.

Skorpionas – būsite nusiteikę daug nuveikti, bet galite susidomėti kitais dalykais. Galite gauti pasiūlymą, susijusį su darbu, kelione. Iš publikacijų ar interneto sužinosite kažką svarbaus. Tai padės jums apsispręsti, padaryti prasmingas išvadas.

Šaulys – tarpusavio santykiuose padaugės įtampos. Ieškokite būdų ją sumažinti. Iš partnerių, o gal oponentų sužinosite naudingų ir praktiškų dalykų. Stenkitės pasinaudoti suteikta informacija, mokykitės iš svetimos patirties.

Ožiaragis – atsinaujinantis įvaizdis, augantis kūrybingumas lems jums sėkmę. Tačiau nepiktnaudžiaukite kitų žmonių pasitikėjimu, atsakingai elkitės su bendrais ir svetimais pinigais. Į vakarą darysitės jausmingi, padidės seksualinis aktyvumas.

Vandenis – jums gali labai rūpėti tai, kas susiję su socialiniais bei juridiniais reikalais, politika, mokslu. Tikėtinos naujienos iš toli arba iš aukštesnės institucijos. Klausimas, susijęs su užsieniu, kelione, turėtų išsispręsti teigiamai.

Žuvys – norite ar nenorite, prie kai kurių gyvenimo permainų jums teks prisitaikyti. Tai gali išeiti į gerą. Prislopinkite ambicijas ir džiaukitės tuo, ką gaunate iš gyvenimo, kitų žmonių. Net jei esate neteisūs, kai kurie įtakingi asmenys stengsis jums padėti.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}