2010 m. Balandžio 30 d. Penktadienis

120 metų diena, 17 metų savaitė. 

Saulė teka 05:45, leidžiasi 20:48. Dienos ilgumas 15:03. Pilnatis.

Oro temperatūra dieną +17 iki +19, debesuota, be kritulių. Vėjas pietvakarių, 3-5 m/s. Oro temperatūra naktį +9 iki +11, debesuota, be kritulių. Vėjas pietvakarių, 3-5 m/s. 

Dienos mintis – Kūno dailumas gali patraukti kūno gerbėjus, bet, norint juos išlaikyti, reikia dvasinio grožio. (Č.K. KOLTONAS)

Sveikiname – Marijonus,  Pijus, Virbutus, Ventas, Sofijas.

Šiandien – Valpurgijos naktis.

Dienos horoskopas:

Avinas – šiandien palanku skirti susitikimus, pasimatymus, ieškoti kolektyvinių sprendimų ir šiaip draugiškai leisti laiką su šaunia kompanija. Seksis reikšti iniciatyvą, demonstruoti organizacinius sugebėjimus.

Jautis – šiandien sunku bus apsispręsti svarbiuose dalykuose. Miglotai suvoksite realybę, perspektyvas. Galbūt paaiškės, kad pažeidėte įstatymą, moralinį kodeksą ar dangstėte nelegalias aferas.

Dvyniai – daug ką nustebinsite, jei sumanysite keisti kai kuriuos sprendimus, nutarimus. Galimas dalykas, kad netikėtai atsinaujins svarbių perspektyvų žadanti pažintis. Nudžiuginkite šeimos narius, mylimuosius savo dėmesiu, dosnumu.

Vėžys – gana sklandžiai eisis verslo ir turtinių, buitinių reikalų tvarkymas. Tačiau jei jus užvaldys per didelis godumas, išlaidumas ar prarasite reikiamą dėmesį, atidumą, norimų rezultatų nepasieksite.

Liūtas – jei turite bendrų reikalų su giminaičiais, stenkitės kartu juos aptarti. Tikriausiai pavyks rasti ar gauti norimą informaciją ir ją tikslingai panaudoti. Bet koks bendravimas šiandien bus prasmingas ir naudingas.

Mergelė – vertindami senas tradicijas ir pramintus takus, nevengsite kurti naujų. Tačiau nebus lengva įtikinti artimus žmonės jūsų planų naudingumu. Paisykite jų abejonių – gal ne konservatyvumas, o patirtis verčia suklusti.

Svarstyklės – neblogai seksis spręsti dalykinius ir finansinius klausimus. Tačiau jus gali užvaldyti noras išlaidauti. Būsite pakilios nuotaikos, pati aplinka tarsi spinduliuos šilumą, meilę. Paskirkite šią dieną mylimiesiems, vaikams.

Skorpionas – net rimtos problemos ar darbai, reikalaujantys ypatingų gabumų ar žinių, šiandien bus nesunkiai įveikiami bendromis pastangomis su kolegomis. Tačiau kažkokia žinia, informacija gali jus sunervinti – ji atrodys labai tendencinga.

Šaulys – galbūt imsitės įgyvendinti seną sumanymą. Nesiseks bendrauti su jums nepritariančiais. Tačiau jei nebūsite pernelyg godūs ir nekantrūs, santykiai su svarbiais jums žmonėmis sustiprės, pavyks dėl daug ko susitarti.

Ožiaragis – jūsų planai gali dalinai išsipildyti, jeigu jie susiję su verslu, jei ieškomi rėmėjai, investuotojai ir pan. Pravartu aptarti naujus projektus, sutartis. Jums gali pasisekti patraukti dominančio asmens dėmesį, užmegzti su juo ryšį.

Vandenis – šiandien daug kas priklausys nuo jūsų ryšių bei įtakos. Vadovaukitės iš anksto susidarytu darbų planu. Galite gauti svarbių žinių ar net naudingą pasiūlymą, susijusį su užsieniu, publikavimu, kelione, tarptautiniu renginiu.

Žuvys – netikėtai gali gimti tokių idėjų, kurios pakels darbo produktyvumą. Arba jums taip atrodys ir tai stimuliuos optimizmą bei ambicijas. Jei bus proga, neatsisakykite pabendrauti su įtakingais veikėjais.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}