Šokių projekte „Tu gali šokti?“ finaliniame keturioliktuke – mažeikiškis

Savo laimę populiariame TV3 šokių projekte „Tu gali šokti?“ išbandyti pasiryžo apie 4,5 tūkstančio šokio gerbėjų, iš kurių buvo atrinkta tik apie tūkstantis norinčių ir galinčių šokti lietuvių. Per dvi savaitgalio dienas iš visų pasirodžiusiųjų buvo atrinkta 150 dalyvių, o iš jų dar 40 geriausiai šokančiųjų. Po atrankų, pamokų ir specialių užduočių iš šių šokėjų liko tik 14 – 7 merginos ir 7 vaikinai. Į finalinį keturioliktuką pateko ir mažeikiškis Karolis.

Karolis Paradnikas gimė ir augo Mažeikiuose. Šiuo metu vaikinukas gyvena Klaipėdoje, kur mokosi džiazo. Karolis teigė, kad mėgsta šokti lyrinį hip-hopą ir negali gyventi be šokio. Laisvu laiku vaikinas moko vaikus bei paauglius hip-hopą šokio stiliaus, nes pasak jo, jis yra mokytojas iš pašaukimo.

„Esu mielas, bet tuo pačiu ir griežtas, nes norint pasiekti aukšto lygio profesionalumą būtina turėti abi šias būdo savybes, “ – įsitikinęs finalininkas.

Jau šį penktadienį per TV3, iš keturiasdešimties šokėjų atrinkti finalininkai privalės pagal formato taisykles pasirodyti specialioje susipažinimo laidoje, kurioje žiūrovai galės pamatyti ir išgirsti daug įdomios informacijos apie teisėjų atrinktus favoritus.

 

{parasas}