2010 m. Balandžio 27 d. Antradienis

117 metų diena, 17 metų savaitė. 

Saulė teka 05:52, leidžiasi 20:43. Dienos ilgumas 14:51. Priešpilnis.

Oro temperatūra dieną +10 iki +12, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietryčių, 2-4 m/s. Oro temperatūra naktį +3 iki +5, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas šiaurės, 2-4 m/s. 

Dienos mintis – Dar niekam nėra pavykę būti tokiam gudriam, kad paslėptų šią savo savybę . (DŽ. LOKAS)

Sveikiname – Anastazus, Zitas ,Gotautus, Aušras, Žydres, Edilijas.

Šiandien – Medicinos darbuotojų diena.

Dienos horoskopas:

Avinas – kad ir kokie rūpesčiai jus kamuotų, pasistenkite išlikti geros nuotaikos ir negadinti jos kitiems. Panašu, kad jums pavyks pastūmėti pirmyn dalykinius reikalus, rasti reikalingų pagalbininkų. Tačiau neignoruokite ir šeimos poreikių.

Jautis – nusimato gausūs kontaktai, pasimatymai. Galbūt atsinaujins ryšiai su sena kompanija arba įsiliesite į naują kolektyvą, užmegsite įdomių pažinčių. Teks būti pasitempusiems, gražiai atrodyti, tinkamai elgtis. Tai reikalaus pastangų.

Dvyniai – šiandieną daug galvosite apie nuo kitų slepiamas savo problemas bei viltis. Tai gali būti susiję su meile ar nelegaliu uždarbiu. Kas tai bebūtų, norėsis, kad ir toliau liktų paslaptyje. Dėl to būsite linkę netgi kažką paaukoti.

Vėžys – per pažįstamus asmenis galite sulaukti įdomių pasiūlymų arba patys siūlysite naujoves, trauksite kitus į avantiūras. Nederėtų žaisti lengvabūdiškų žaidimų, jei jie gali pakenkti draugystės, meilės santykiams bei jūsų reputacijai.

Liūtas – derėtų nuodugniai apsvarstyti turtinius reikalus, be išankstinio nusistatymo, godumo, suvokiant, kad kiek gauni, tiek kažkokia forma ir atiduodi. Ir atvirkščiai. Stenkitės suteikti džiaugsmo kitiems žmonėms, vaikams.

Mergelė – šiandien bus lengva ir įdomu bendrauti. Naujos pažintys gali atverti naujus horizontus. Tačiau kažkuo gali nustebinti artimas žmogus, gal brolis, sesuo. Dėl keisto pokalbio kai kurie planai, reikalai gali pakrypti į neplanuotą pusę.

Svarstyklės – jums derėtų nepersidirbti ir, jei įmanoma, daugiau laiko praleisti su šeima. Galbūt kils pagunda išleisti nemažai pinigų tam, kad jūs patys ar jūsų aplinka taptų gražesnė, modernesnė arba kad sukurtumėte turtingo žmogaus įvaizdį.

Skorpionas – kils daugybė fantazijų, susijusių su meile, praturtėjimu. Norėsis mėgautis gyvenimo malonumais. Tam tikra prasme galite prarasti saiką ir kuklumą. Pernelyg nepataikaukite vaikų kaprizams ir įgeidžiams.

Šaulys – šiandien jums gali tekti apsispręsti konkrečiu dalykiniu klausimu. Akivaizdu, kad labiau parūps įvaizdis, tvarka, išorinis grožis. Tai gali pasireikšti visose srityse – namų, ūkio, darbo, stiliaus. Sieksite, kad būtų daugiau komforto.

Ožiaragis – tikriausiai aktyviai bendrausite, stengsitės įgyvendinti savo romantiškus troškimus, kūrybinius sumanymus. Šeimos nariai gali sunerimti, kad taip dosniai žarstote kitiems savo dėmesį, o gal ir bendrus pinigus dalykams, kurių vertė abejotina.

Vandenis – pravartu planuoti šeimos biudžetą, pagalvoti, kaip galima sumažinti išlaidas, ką daryti su investicijomis, skolomis. Artimas žmogus arba kolega gali pateikti naudingą pasiūlymą, arba jų dėka pavyks įsigyti norimą daiktą, informaciją.

Žuvys – ši diena tarsi leis pradėti naują darbų ir planų ciklą. Neapsiriksite, jei šiandien planuosite tolimas perspektyvas, būsimus žingsnius. Tikėtina nebloga žinia, dėl kurios kils ūpas keisti įvaizdį, puoštis.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}