2009 m. sausio 28 d.

28 metų diena, 05 metų savaitė.

Saulė teka 08:15, leidžiasi 16:49. Dienos ilgumas 08:34. Mėnulio fazė – jaunatis. Oro
temperatūra dieną nuo 0 iki +2, debesuota, be kritulių. Vėjas šiaurės, 2-5 m/s. Oro
temperatūra naktį nuo 0 iki -2, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas
šiaurės, 2-5 m/s.  
Dienos patarimas – Ir charakterio, ir manierų ir stiliaus gražiausia savybė –
paprastumas.

Nepamiršk pasveikinti – Leonido, Nijolės, Gedaudo.

Dienos vaizdelis.

Sausio 28 dienos horoskopą 12 Zodiako ženklų rasite paspaudę skaityti daugiau.

 

Avinas

Visiems, kurie šiandien norėtų įtraukti jus į kokią nors avantiūrą, turite iš karto griežtai pasakyti „ne”. Diena nebus tinkama jokiai aktyviai ar juolab rizikingai veiklai.

Tauras

Pasistenkite išsiaiškinti, ar tikrai nepaleidžiate iš rankų savo paties geriausio šanso gyvenime, ir tik po to imkite veikti. Jei negalite susivokti dabar, geriau būtų palaukti iki rytdienos.

Dvyniai

Lengva ir maloni diena. Rekomenduojama veikla – pasivaikščiojimai, vakarėliai ir pan. Atsakingų sprendimų geriau nepriiminėkite, bet vargu ar tokių apskritai prireiks.

Vėžys

Azartas ir kilnūs norai valdys jūsų gyvenimą šiandien. Išaugs sugebėjimas suprasti ir atleisti. Galėsite atspėti artimo žmogaus norus, jam nespėjus nė išsižioti.

Liūtas

Jums atrodo, kad veltui stumiate laiką vienas? Draugystė – puikus dalykas, bet draugai kartais gali labai varginti. Vakare nuo kai kurių gali tekti slėptis ir galvoti, kaip gerai laiką leidote su knyga.

Mergelė

Ambicijos neleis sėdėti sudėjus rankas. Su triukšmu ir pompa judėsite į priekį, ir jokios kliūtys nesugebės jūsų sulaikyti. Telieka tik pasveikinti ir palinkėti sėkmės.

Svarstyklės

Priverskite šiandien savo smegenis dirbti aktyviau, žiūrėk, gal kas ir pavyks. Teoriškai – turėtų, nes žvaigždės jums žada kaip reta aštrų mąstymą ir sveiką protą.

Skorpionas

Šiandien – puikių draugiškų santykių diena. Jei esate su kažkuo susipykęs, nebus sunku susitaikyti. Galbūt ne tik susigrąžinsite senuosius draugus, bet ir įgysite naujų.

Šaulys

Nesijausite vienišas ir nelaimingas, nes pagalbos sulauksite net iš tų žmonių, apie kuriuos nė nepagalvojate. Tad galite imtis pačių sunkiausių ir nemaloniausių darbų, nes sėkmė – jūsų bendražygė.

Ožiaragis

Šiandien jausite nevaldomą norą pabūti vienumoje, ir, žinoma, jūsų privačios erdvės ribos būtinai bus nuolat pažeidinėjamos. Neverta šaudyti pažeidėjų, verčiau pasikabinkite ant durų spyną ir išjunkite telefoną.

Vandenis

Kas pasakė, kad nebereikia išradinėti dviračio? O gal jums pavyktų jį patobulinti? Jokiu būdu neverta stabdyti savo minčių polėkio, nes šiandien jums gali pavykti sugalvoti kažką tikrai intriguojančio.

Žuvys

Derėtų pasitikrinti, ar neužsimetė kur nors neapmokėtos sąskaitos bei kitokie, galintys atnešti nemalonumų dalykai. Pasistenkite šiandien užbaigti viską, ką tik galite, nieko nepalikite rytdienai.

www.vytautus.com