Nustatyk charakterį pagal jo mėgstamus ledus

Jei kuri nors mergina  nori geriau pažinti savo mylimąjį, turėtų su juo „skaniai“ paeksperimentuoti – pasiūlyti jam ledų. Jau seniai mokslininkai įrodė, kad vienas ar kitas mėgstamas maistas  susijęs su atitinkamais žmogaus charakterio bruožais. Todėl siūlome nustatyti savo partnerio charakterį pagal jo mėgstamus ledus.

Braškiniai ledai – vadinasi, vaikinas pakankamai santūrus, drovus ir labai jausmingas. Todėl mergina turėtų būti pasirengusi palaikyti jį visur ir visada.

Šokoladinius ledus mėgsta vaikinai, pripratę dominuoti ir būti lyderiais tarp merginų. Užtat jie tiesiog negali pakęsti monotonijos ir rutinos. Todėl mergina turėtų labai pasistengti, kad jam nebūtų nuobodu su ja. Kitaip tariant, ji turėtų būti originali, nestandartinė asmenybė ir paslaptinga.

Riešutiniai ledai – tai idealistų ir atsidavusių mylimųjų mėgstami ledai. Vienas didelis šių vaikinų trūkumas – jie pernelyg konservatyvūs ir tradiciški intymiuose ryšiuose, todėl tikrai neverėtų tikėtis iš jų eksperimentų toje sferoje.

Vanilinius ledus renkasi tikri meilės nuotykių ieškotojai. Tokie vaikinai visada pasirengę rizikuoti ir niekada neatsisako pašėlti triukšminguose vakarėliuose, kur susirenka daug merginų.

 

{alfa2}