Po tragiškos rungtynių pabaigos pralaimėjimas Kaune

Mažeikių „Mažeikiai” antrose ketvirtfinalio rungtynėse Kaune, su vietos „Erelita-KTU” patyrė nesėkmę bei serijos rezultatas iki trijų pergalių tapo lygus – 1:1. „Mažeikiai” Kauno ekipai nusileido rezultatu 62:69  (20:24, 14:14, 15:6, 13:25). Nors „Mažeikiai” ketvirtajame kėlinyje turėjo 12 taškų, o likus dviem minutėm trisdešimt penkioms sekundėms „Mažeikių” persvara siekė dar 9 taškus, pastarosios išsaugoti jie nesugebėjo.

Pasipylus klaidoms, „Mažeikiai” iki rungtynių galo taškų pelnyti nebesugebėjo, bei pralaimėję dviejų minučių atkarpą 16:0 patyrė pralaimėjimą.

„Erelita-KTU”: K.Pupinis (6 atk. kam., 4 rez. perd.), V.Pikalavičius (11 atk. kam.) ir E.Stanionis po 14, A.Pelšs 11, M.Sapiega 10.

„Mažeikiai”: P.Budreckis 21, K.Marcinkevičius 11, M.Norkus (7 atk. kam.) 11, A.Čiapas 8, O.Mačernis (5 kld.) 5, L.Jacevičius (6 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.) 4, T.Hallas (6 atk. kam., 4 kld.) ir T.Klimas po 2, M.Tamušauskas ir P.Knyza taškų nepelnė, V.Kazlauskas ir G.Bačiulis aikštelėje nepasirodė.