Savaitgalį įvyko NKL žvaigždžių diena

Savaitgalį, kovo 6 dieną Pakruojyje įvyko NKL žvaigždžių diena, kurioje dalyvavo ir krepšininkai iš Mažeikių „Mažeikių“ krepšinio klubo. „Snaiperio“ konkurse dalyvavo Karolis Marcinkevičius, „Oro karaliaus“ konkurse jėgas išbandė Paulius Knyza, o Laurynas Jacevičius ir Osvaldas Mačernis buvo išrinkti į „Vakarų“ komandos ekipą, kuriai antrus metus iš eilės vadovauti buvo patikėta „Mažeikių” klubo strategui Aloyzui Rudžiui.

Įspūdingame Nacionalinės krepšinio lygos žvaigždžių dienos „Snaiperių konkurse“ pergalę iškovojo patyręs „Šilutės“ komandos gynėjas Alidas Žukauskas. 38 metų 193 cm ūgio snaiperis finale surinko 20 taškų ir vienu tašku aplenkė Žygimantą Šeštoką iš Pakruojo „Merestos“ klubo. „Mažeikių“ atstovas K.Marcinkevičius su 15 taškų buvo priverstas pasitraukti jau po pirmojo etapo.

 
Naujuoju Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) „Oro karaliumi“ tapo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandoje rungtyniaujantis 22 metų 194 cm ūgio Žilvinas Petraitis. Krepšininkas finale surinko 76 taškus ir keturiais taškais aplenkė „Šilutės“ atstovą Algirdą Macevičių. Paulius Knyza į antrąjį etapą nepateko.

Iki paskutinės minutės intrigą išlaikė Nacionalinės krepšinio lygos „Rytų“ ir „Vakarų“ komandų rungtynės. Tik minimaliu skirtumu, vos vienu tašku, pergalę šventė „Rytų“ ekipa.

Rezultatu 57:56 (19:21, 14:15, 12:9, 12:11), Aloyzo Rudžio vadovaujama komanda nusileido Dainiaus Bertulio ir Vitoldo Masalskio patikėtai „Rytų“ komandos ekipai.

 

Naudingiausiu žaidėju buvo išrinktas 13 taškų „Rytų“ komandai pelnęs Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ vidurio puolėjas Adomas Drungilas.

 

 

 

{parasas}