Mažeikių pareigūnai sveikino ne tik savo koleges, bet ir sustabdytas eismo dalyves

Šaltokas, šerkšnu pasidabinęs, tačiau saulėtas pirmadienio rytas ne tik pradžiugino, bet ir nustebino ne vieną Mažeikių mieste pravažiuojančią ar einančią pėstute moterį, kadangi šį rytą dirbusių policijos pareigūnų išskirtinis dėmesys buvo rodomas damoms. Sustabdę automobilį, vairuojamo moters, pareigūnai neprašė parodyti dokumentų, nerašė protokolų, nes ir nebuvo už ką rašyti, o tik dalijo šypsenas bei tulpės žiedus.

Visas kelyje sustabdytas eismo dalyves pareigūnai pasveikino su gražia pavasario švente, Kovo 8-ąja-Tarptautine moterų solidarumo diena ir kiekvienai jų palinkėjo gero ir saugaus kelio. Ši graži akcija Mažeikiuose jau tapo tradicine, ji vykdoma jau ketvirti metai.

 

Taip pat šį rytą nebuvo pamirštos ir Mažeikių policijos komisariate dirbančios moterys, kurios ryte buvo pakviestos į salę.

 

 

Išklausius budėtojo pateiktos informacijos apie paros įvykius, į moteris kreipėsi Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas vyresnysis komisaras Aurijus Jusys. Gražūs sveikinimo žodžiai, palinkėjimai ir toliau dirbti šiame kolektyve bei tulpių žiedai šios gražios pavasario šventės, Kovo 8-osios-Tarptautinės moterų solidarumo dienos proga, buvo skirti visoms komisariate dirbančioms moterims.

 

Toks malonus siurprizas, dėmesys, parodytas komisariate dirbančių vyrų, suteikė darbuotojoms pakilios, darbingos nuotaikos.

 

{parasas}