Populiarioji „Discounter“ mugė jau Mažeikiuose

Kovo 5-7 d. nebrangių drabužių iš Europos gamintojų mugė – išpardavimas „Discounter” atvyksko ir  į Mažeikius. Sparčiai Baltijos šalyse populiarėjančios mugės – išpardavimai siūlo pirkėjams madingai ir stilingai apsirengti išleidžiant vos 24,99 Lt. Mugės vyksta kas mėnesį vis kitame Lietuvos mieste. „Discounter“ mugės – išpardavimai jau vyko ir didelio pirkėjų susidomėjimo sulaukė Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje. Mugės vyksta tris dienas, jų metu pirkėjams siūloma iki 40 000 prekių.

„Šios mugės – nauja paslauga Lietuvos rinkoje. Jos esmė – pasiūlyti pirkėjams pigių, bet naujų ir kokybiškų drabužių tiesiai iš gamintojo. „Discounter” mugės yra skirtos žmonėms, gaunantiems nedideles pajamas, bet norintiems įsigyti kokybiškų drabužių.Tai itin aktualu sunkmečiu, kai žmonės siekia savo poreikius patenkinti su minimaliomis išlaidomis“, – sako UAB „Discounter Clothing“ regiono vadovė Giedrė Kuldmae.

 

Jos teigimu, mugės metu parduodamos prekės yra naujos ir kokybiškos, svetur parduodamos užsakant per katalogus. Prekes pirkėjai renginio metu renkasi patys iš gamintojo pakuotės – taip sutaupoma pinigų parduotuvės nuomai, inventoriui ir personalo išlaikymui, todėl nėra prekių antkainių ir jas galima įsigyti gerokai pigiau. Iš Europos gamintojų sandėlių į Lietuvą atvežtos prekės mugės metu parduodamos viena kaina – visi drabužiai po 24,99 Lt, garsių gamintojų drabužiai bei avalynė – 34,99 Lt.

 

„Toks apsipirkimo būdas kaimyninėse šalyse tapo labai populiarus, todėl nutarėme šią paslaugą teikti ir lietuvaičiams. Džiaugiamės, kad žmonės gausiai atvyksta nebrangiai įsigyti kokybiškų gaminių, o šios mugės jau tampa tradicija mūsų šalyje“, – sako G. Kuldmae.

UAB „Discounter Clothing“ pirmieji Lietuvoje pradėjo organizuoti po įvairius šalies miestus keliaujančias muges. Baltijos šalyse pirmieji tokias muges organizuoti pradėjo estai, daugiau nei pusmetį jos vyksta ir Latvijoje.


Mugė Mažeikiuose vyks jau šį savaitgalį – kovo 5 – 7 d., Laisvės g. 56 (p/c Maxima)

 

{parasas}