Viešbutis SYNET

Ne vieno mažeikiškio akį traukia Mažeikių miesto centre įsikūręs erdvus, šiuolaikiškas, svetingumu dvelkiantis viešbutis SYNET. Viešbučio šeimininkai mielai pasidalino rūpesčiais ir džiaugsmais, suteikė galimybę pasisvečiuoti restorane, pasivaikščioti po moderniai ir funkcionaliai įrengtus viešbučio kambarius. Taipogi papasakojo apie teikiamas paslaugas, pas juos viešėjusius svečius, apie restorane gaminamą maistą bei vynų įvairovę.

Taigi, susipažinkime…
Viešbutis „SYNET“ įsikūrė 2008 m. vasarą, pačiame Mažeikių miesto centre, prie pagrindinės Žemaitijos ir Naftininkų gatvių sankryžos. Viešbutis yra pastato viršutiniame aukšte, todėl per kambarių langus atsiveria graži miesto panorama. Aptarnaujantis personalas svečius pasitinka net penkiomis kalbomis: anglų, ispanų, rusų, graikų ir italų.

Iki viešbučio kambarių per kelias sekundes jus pakels erdvus liftas, talpinantis 13 žmonių. Svečių apgyvendinimui viešbutyje šiuolaikiškai įrengti kambariai. Viešbučio administracija taip pat pasirūpino ir neįgaliaisiais: kambariai, liftas, restoranas, vonios kambariai, viskas pritaikyta, kad svečiai jaustųsi jaukiai ir patogiai.

Viešbučio koridoriuje, Jūsų patogumui, įrengtas švečių pavadintas „poilsio kampas”, kuriame galite pavartyti naujausią spaudą, palaukti kolegos ar ramiai išgerti kavos puodelį.
 
Viešbučio svečiams galime pasiūlyti vienviečius kambarius su plačiomis lovomis, dviviečius su dvigulėmis arba atskiromis lovomis. Vienviečius, dviviečius kambarius galite pasirinkti su dušo kabina arba su vonia. Viešbutyje yra įrengti liukso klasės apartamentai su atskira svetaine ir miegamuoju, pasirinktinai su masažine vonia ar dušo kabina. Visi kambariai yra apstatyti stilingais baldais, sukurtas jaukus interjeras. Kiekviename kambaryje yra vieta darbui ir poilsiui. Poilsiui užtikrinti, kabo užuolaidos nepraleidžiančios šviesos. Net ir dieną svečiai gali ramiai ilsėtis. Darbui palengvinti kiekvienoje darbo vietoje yra belaidis ir laidinis internetas, telefonas. Visuose kambariuose galėsite pasimėgauti minibare-šaldytuve esančiais gėrimais ir LCD skaitmenine televizija. Viešbučio šeimininkai pasirūpino ir tuo, kad svečiams pritrūkus būtiniausių higienos priemonių, jų galėtų įsigyti viešbučio parduotuvėje.

Jaukiame  ir stilingame restorane, aptarnaujantis personalas Jus visada pasitiks su šypsena ir gera nuotaika. Siūlomame meniu tikrai rasite sau tinkamą patiekalą: mėsa, žuvis, jūros gėrybės ir visa kita, ko tik trokštate.
Viešbučio restorane, dėmesį traukia retų vynų įvairovė bei patiekalų pasiūla prie jų.  Jūsų pageidavimu galime suruošti banketą ar šventinę vakarienę. Čia rasite viską, ko reikia dalykiniam susitikimui bei geram poilsiui. Restoranas nėra skirtas tik viešbučio svečiams, administracija laukia visų, pasiilgusių ramybės bei gero maisto ir gėrimų.
Vartant atsiliepimų knygą, neįmanoma nepastėbėti šiltų atsiliepimų, svečiai viešbutį vadina „namais”.  O tai pats geriausias įvertinimas personalui bei šeimininkams.
 
Šeimininkai išdavė paslaptį: planuojama mažeikiškiams ir svečiams padovanoti įstabų, originalų, stiklinį restoraną, kurį planuojama įrengti ant viešbučio stogo, pro kurio langus lankytojai galės mėgautis Mažeikių miesto panorama bei naktį gerėtis žvaigždėtu dangumi.

Jūsų patogumui, viešbučio teritorijoje yra įrengta uždara automobilių laikymo aikštelė, kuri užrakinama ir atrakinama sutartu laiku. Aikštelė stebima vaizdo kameromis.

{morfeo 1}