Pareigūnai jau surado D.Kedį?

Ketvirtadienį Drąsiaus Kedžio sesuo Neringa Venckienė sulaukė keisto dvigubos žmogžudystės Kaune tiriančio prokuroro skambučio. Po jo visai šeimai kilo įtarimas, jog D.Kedys gali būti sulaikytas. Pasak N.Venckienės jai paskambinęs Kauno apygardos prokuratūros prokuroras Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimų skyriaus prokuroras Egidijus Palaima, uždavinėjo labai keistus klausimus.

„Paskambino ir klausia, kas gins D.Kedį, sakau, aišku, kad mano vyras“, – pasakojo N.Venckienė. Po šio atsakymo E.Palaima pareiškė, jog Aidas Venckus šioje byloje yra apklaustas liudytoju, todėl ginti D.Kedžio negali ir liepė šeimai kuo greičiau susirasti kitą advokatą.

„Aš jo klausiu, ar brolį suradote, gal iš kažkur atvežėte, tačiau jo atsakymas buvo neigiamas. Esą šiaip sau skambina, tik pasitikslinti norėdamas“, – sakė dabartinė D.Kedžio dukters globėja.

Šis „pasitikislinimas“ visai šeimai pasirodė labai įtartinas. E.Palaima, pasak N.Venckienės skambino iš automobilio, o ne iš savo darbo kabineto. Iš telefone girdimų garsų ir to, kad pokalbis tarp jų tris kartus nutrūko, moteris sako supratusi, jog prokuroras skambina kažkur važiuodamas automobiliu.

„Jei reikia tik pasitikslinti, kodėl neskambina iš darbo, kodėl tokios informacijos prireikia skubiai važiuojant? Jau net nebežinome, ką ir galvoti, mama sėdi ir verkia“, – portalui kalbėjo N.Venckienė.

 

{diena2}