Sužinok kada pirštis geriausia

Nors meilės reikaluose daugelis žmonių pasikliauja chemija, čia ne mažiau naudinga gali būti ir matematika. Australijos statistikai sukūrė formulę, padedančią apskaičiuoti, kada tinkamiausias laikas pasipiršti, rašo telegraph.co.uk. Lygtyje, kurią sukūrė Naujojo Pietų Velso Matematikos ir statistikos mokyklos mokslininkai, reikia įrašyti amžių, kurio sulaukę ketinate ieškoti ilgalaikio partnerio, ir amžių, iki kurio jau norėtumėte ištekėti.

„Širdies reikalams taikyti matematiką visuomet pavojinga. Žmogaus gyvenime, kai tenka susidurti su jausmais, visuomet reikia gerai pagalvoti. Tačiau jeigu norite sulaukti tinkamo momento, kuomet į santykius imsite žiūrėti rimtai, ši formulė siūlo matematinę sistemą“, – Australijos dienraščiui „Sydney Daily Telegraph“ teigė profesorius Tony`is Dolley`us.

 

Nors šia formule pasitikėti gali ne visi, jos kūrėjai tvirtina, kad beveik 40 proc. jos pateiktų rezultatų yra patikimi. Panašios formulės naudojamos finansų ir sveikatos sektoriuose, sprendžiant, kada pradėti veikti, kad būtų patiriama maksimaliausia nauda su minimaliausiais kaštais.

Meilė skaičiais:

1. Pasirinkite, kokio amžiaus sulaukę vėliausiai norėtumėte ištekėti, pavyzdžiui 39 metų. Šį kintamąjį pavadinkime „n“.

2. Nuspręskite, mažiausiai kelių metų sulaukę pradėsite svarstyti apie potencialų sutuoktinį, pavyzdžiui 20. Šis skaičius bus ­„p“.

3. Atimkite „n“ iš „p“ (39-20), tumėt gautą skaičių padauginkite iš 0,368. Gauname 6,992, suapvalinkime.

4. Pridėkite šį skaičių prie minimalaus amžiaus (20+7). Gauname, kad šiuo atveju geriausia pirštis sulaukus 27-erių.

 

{valstietis2}