AB "VST" vėl rengia kasmetinę akciją vaikams

Akcinės bendrovės „VST“ organizuojama akcija apie saugų elgesį su elektra šiemet lankys mokyklas, kuriose mokosi neįgalūs vaikučiai. Jau ketvirtus metus „VST“ vykdo socialinę akciją „Su elektra draugauju, bet neišdykauju“.

2007 metais buvo lankomi vaikų namai, vėliau – Vakarų Lietuvos pradinukai. Per visą akcijos laikotarpį jau daugiau kaip 20 tūkstančių vaikų išmoko saugiai elgtis su elektra. Šiemet akcija atvažiuos į Vakarų Lietuvos mokyklas, kuriose mokosi neįgalūs vaikai.

„Pasirūpinti mažaisiais – mūsų pareiga. Ypatingą dėmesį skiriame informavimui apie galimus elektros pavojus, todėl jau ketvirtus metus vykdome šviečiamojo – didaktinio pobūdžio akciją „Su elektra draugauju, bet neišdykauju“. Šiemet  nusprendėme aplankyti neįgalius vaikus, nes jiems ypatingai reikalingas specialistų dėmesys. Viliamės, jog pamokos-parodos metu mažieji įgis naudingų žinių ir išmoks pagrindinių saugaus elgesio taisyklių ,“ – sako Rimantas Vaitkus akcinės bendrovės „VST“ generalinis direktorius.

 

Kviečiame Vakarų Lietuvos mokyklų mokytojus, dirbančius su neįgaliais vaikučiais, registruoti savo mokyklą forume www.vst.lt/forumas ir čia pateikti motyvuotą atsakymą,  kodėl akcija „Su elektra draugauju, bet neišdykauju“ turėtų atvykti būtent į jūsų mokyklą. Registracija vyks iki kovo 15 dienos.

 

„VST“ komanda, pagal pateiktą mokytojų motyvaciją atrinks tas mokyklas, kurias aplankys. Šiųmetė akcija bus įgyvendinama balandžio mėnesį.

Šia akcija siekiama, kad kuo daugiau vaikų žinotų apie elektros keliamus pavojus, mokėtų jų išvengti patys ir pamokytų draugus.

 

{parasas}