T.Hallo debiutas paženklintas pergale

Mažeikių „Mažeikiai” iškovojo dar vieną pergalę NKL čempionate. Šį kartą mažeikiškiai savo žiūrovų akivaizdoje, rezultatu 79:59 (20–15, 18–12, 11–14, 30–18 ) sutriuškino „Šilutės” klubą.

Tris kėlinio savojo žaidimo neradę šeimininkai prabilo ketvirtajame. „Mažeikius” gero žaidimo banga užplūdo likus šešioms su puse minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos. Būtent tuo metu įspūdingu dėjimu L.Jacevičius ant kojų sukėlė visus žiūrovus, tada tritaškį pataikė O.Mačernis, įspūdingą perdavimą greitoje atakoje tam pačiam O.Mačerniui atliko L.Jacevičius ir pastarasis dvitaškiu su pražanga „Mažeikius” į priekį išvedė jau 61:44.

Likus trims su puse minutės aikštelėje pasirodė „Mažeikių” naujokas Travisas Hallas, kurį visi susirinkę žiūrovai pasitiko audringais plojimais. Pastarasis iš karto padėjo L.Jacevičiui perimti kamuolį, o po to pats atliko puikų rezultatyvų perdavimą P.Budreckiui.

Netrukus T.Hallas perėmė dar vieną kamuolį bei greitoje atakoje pelnė du lengvus taškus. Galiausiai rungtynių pabaigoje T.Hallas susirinkusiems žiūrovams pademonstravo ir įspūdingus kamuolio valdymo įgūdžius, bei dar kartą atliko puikų perdavimą P.Budreckiui, tačiau pastarajam pataikyti nepavyko. Paskutinę kėlinio sekundę rungtynių tritaškiu užbaigti nepavyko ir legionieriui iš JAV.

Ekipos naujokas T.Hallas per tris su puse minutės pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), prasižengė, suklydo, perėmė ir atkovojo po vieną kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

„Mažeikiai”: L.Jacevičius 16, M.Tamušauskas 15, O.Mačernis (6 atk. kam.) 14, A.Čiapas 9, T.Klimas (8 atk. kam.) – 6.