Svarbiausias pavasario aksesuaras – apyrankė

Masyvūs, ekstravagantiški ir ryškūs – šiais raktiniais žodžiais buvo apibūdinama 2009–tųjų papuošalų mada. Vieno didelio papuošalo motyvas vyraus ir ateinančius pavasario – vasaros sezonais. Stebint garsių dizainerių 2010 metų pavasario – vasaros kolekcijų pristatymus, matyti, jog šiemet šiltasis metas bus neatskiriamas nuo apyrankių. Jos turėtų tapti neatsiejama jūsų garderobo detale, tad patariame pasisemti naujų idėjų.

Pradedant masyviomis plastikinėmis apyrankėmis, baigiant keliomis „sujungtomis“ grandinėlėmis – naujasis mados sezonas siūlo išties platų šių papuošalų pasirinkimą. Dizaineriai pataria nesikuklinti ir nepabijoti puoštis kuo didesnėmis, ryškių spalvų ir įdomių geometrinių formų apyrankėmis. Subtilumo mėgėjoms mados kūrėjai sukūrė ir siaurutes, į akį mažai krintančias riešo puošmenas.

Pagrindinės apyrankių tendencijos pavasariui – spalvingumas, metalo spindesio ar ekspresyvios plastmasės intarpai, masyvios grandinės. Kalbant apie kiekvieną dizainerį atskirai, perlų, įvairiaspalvių karoliukų ir romantiškų gėlių motyvams neatsispyrė Johnas Galliano, Anna Sui ir „Louis Vuitton“.
Egzotinėmis ir senųjų genčių detalėmis savo apyrankes puošė dizaineris Jeanas Paulas Gaultier, o tuo tarpu ekstravagantiškais sprendimais pradžiugino Alexanderis McQueenas, „Dolce & Gabbana“, Karlas Lagerfeldas bei „Valentino“.

 

Itin skoningai ir originaliai atrodė dizainerio Richardo Nicollo medžiaginės juostelės – apyrankės, papuoštos kukliu pakabuku ar šiaudine gėle. Ilgai nedvejojusi dizainerė Donatella Versace nutarė, kad stilinga apyranke šį pavasarį gali tapti ir aplink riešą kelis kartus apvyniota rankinės rankena.

 

Renkantis apyrankę, nepamirškite savo individualumo ir nebijokite šiokios tokios ekstravagancijos. Taip pat prisiminkite, jog apyrankė artėjantį sezoną turi puošti vidurinę riešo dalį ar būti nešiojama aukščiau alkūnės. Nebijokite eksperimentuoti ir  būti stilingomis šį pavasarį.