Kaip atpažinti neištikimą vyrą pagal Zodiako ženklus?

„Visi vyrai būna neištikimi, – sako pesimistės. – Tačiau kai kuriems iš jų pavyksta tai nuslėpti.“ Nors ir galima iš dalies nesutikti su šiuo tvirtinimu, bet kad kai kurie stiprios lyties atstovai iš prigimties – poligamiški, turbūt neverta net abejoti. Tačiau, ar visada galima pajusti, kad į poros santykius braunasi nepageidautina trečia?

 

Kartais moterys užmerkia akis vien dėl to, kad bijo sužinoti tiesą. Todėl toms ir skirtas šis horoskopas, nurodantis tipišką neištikimo vyro elgesį priklausomai nuo to, po kokiu jis gimė Zodiako ženklu.

 

Avinas

Šio ženklo vyras net nesusimąsto apie neištikimybę, kol yra įsimylėjęs. Nes šis jausmas jį užvaldo visą, todėl nepalieka vietos lengvabūdiškam pomėgiui ar nieko neįpareigojančiam flirtui. Kol jis nešioja moterį ant rankų, apipila dovanomis ir dėmesiu, žada žvaigdždes iš dangaus ir aukso kalnus jo ištikimybe galima net neabejoti. Tačiau suklusti reikėtų tą momentą, kai pradeda kalbėti ir girti Angelinos Jolie, Julia Roberts ar kolegės, kaimynės grožį. Būtent tai – svarus įrodymas, kad jo mylimoji, dar visai neseniai buvusi „Nepakartojamos ir vienintelės pasaulyje“ titulo nugalėtoja, dabar tapo jam mažiau įdomi.

 

Žiūrėk, ir iki kaimynės durų netoli… Paradoksalu, tačiau apie Avino neištikimybę galima sužinoti iš jo paties. Mat jis nemoka meluoti ir nenori, o pasakyti karčią tiesą – jam nieko nereiškia. Neištikimas Avinas tai gali padaryti net su pasimėgavimu ir nė kiek nesuka galvos praradęs savo didžiąją meilę. Mat jis galvoja, kad ji buvo jo gyvenimo klaida ir tikisi, kad kita bus geresnė.

 

Jautis

Šio ženklo vyrai iš esmės nepretenduoja į Kazanovos „nuopelnus“ ir ne taip lengvai pameta galvą. Taip pat jie neskuba išsirinkti ir moters, kol neįsitikina, kad ji, tai ta vienintelė. O jei vis dėlto suklysta, galvoja, kad ji buvo tik viena iš visų galimų variantų. Tačiau, jei Jautis netyrinėja moters per mikroskopą, stropiai pasverdamas jos trūkumus ir pranašumus, neieško priekabių, nesidomi šeimos istorija ir ateities planais, nesistengia patarinėti pasitaikius bet kokiai progai ir be progos, vadinasi ta moteris jo nebedomina.

 

Taip pat reikėtų turėti omenyje, kad skirtingai nuo kitų vyrų, Jautis nesididžiuoja savo pergalėmis. Jos greičiau jį nuliūdins, nes kiekviena iš jų, tai – įrodymas, kad jis dar nerado tos vienintelės ir nepakartojamos.

 

Todėl akivaizdus jaučio nepastovumo ženklas – tai kiekvieną dieną vis labiau apsiniaukęs jo veidas, uždarumas, pesimizmas. Tai – vyras kankinio veidu, kiek nuleidęs galvą, tačiau nepraleidžiantis galimybės įvertinti praeinančios pro šalį moters kojas. Tai – tas pats Jautis, tačiau jau besiruošiantis eiti „į„kairę“. Įdomiausia tai, kad moterims jis atrodo viliojantis, su kuriuo verta nusidėti.

 

Dvyniai

Dvynių nepastovumo ženklas – tai jo tariamas pastovumas. Taip taip, todėl nereikėtų stebėtis. Iš pradžių jis nepaliauja kasdien stebinti moterį, demonstruodamas savo pranašumus, kardinaliai keisdamas savo požiūrį į gyvenimą, statydamas jį aukštyn kojomis. Tačiau viskas vykdavo iki tol, kol vyras-Dvyniai atvirai ir visiškai atsikleisdavo, ir tik su ja dalinosi greitai besikeičiančiais planais…

 

Bet kai moteriai imdavo atrodyti, kad tas amžinas vaikas jau atėjo į protą, jis tampa kitos moters mažu vaiku. Tačiau skubėti daryti išvadų nereikėtų, nes gali būti, kad jis tiesiog pavargo ir išgyvena nelengvą metą. Neištikimą vyrą-Dvynius galima atpažinti iš jo spindinčių akių ir iš ne tik žavingos, bet ir gudrios šypsenėlės.

 

Vėžys

Šio ženklo atstovams sunku nuslėpti neištikimybę, nes jis visą laiką nori atrodyti puikiu šeimos vyru ir tėvu, ištikimu ir patikimu partneriu. Be to, jis žino, ką reiškia būti išduotam ir nenori priversti kentėti tą, kuriam jis – ne tas pats. Todėl netikėtai užgriuvus neištikimybei, Vėžys pradeda abejoti ir mėgina pateisinti save, savo nerimu dalijasi su draugais, ieško išeičių, kurios tenkintų visas dėl šio reikalo dominančias puses.

 

Bet jei galėtų, su dideliu malonumu perkeltų atsakomybę ant kito pečių. Suprasti Vėžio neištikimybę galima iš ilgų apmąstymų, koks sudėtingas gyvenimas, kokie netobuli žmonės, kiek reikia daug įdėti pastangų santykiuose su ta, kurią myli ir kaip lengva prarasti savitarpio supratimą su žmogumi, kuris visai neseniai buvo artimas. Neištikimas Vėžys išgyvena, apverkia sudužusias viltis ir laimę, kuri buvo jau pasiekiama, tačiau nesiryžta žengti lemtingą žingsnį. Dėl visko pirmiausiai kaltina save ir neteisingą likimą.

 

Liūtas

Šio ženklo vyras nemoka slėpti neištikimybę, nes kiekviena savo išrinktąja jis pripratęs ir didžiuotis, ir girtis. Ne jo jėgoms susilaikyti nuo to, kad pasirodyti su nauja širdies dama viešame renginyje nederėtų, tačiau jis nori sužibėti jos grožiu ir negalvoja, kad jo ankstesnė vienintelė ir nepakartojama gali sužinoti apie jo neištikimybę. Be to, savo pareiga pranešti apie Liūto nepastovumą laiko ir tie, kuriems jis kada nors perėjo kelią. O šio ženklo atstovui blogo linkinčių ir priešų netrūksta.

 

Tačiau jei vis dėlto tokių nėra, reikėtų įsiklausyti paties Liūto žodžių. Greičiausiai jis vėl ir vėl pabrėžia moters trūkumus, sakydamas, kad kai kurioms kitoms moterims tai – nebūdinga. Neištikimas Liūtas būna patenkintas savimi, sėkmingai papildęs pergalių sąrašą, tačiau naiviai tiki, kad padarė moteriai labai daug, džiugino ją savo dėmesiu ir nei vienas kitas vyras nesugebėtų to padaryti.

 

Mergelė

Šio ženklo atstovai garsėja pastovumu, todėl ir užkariauti vyrą, gimusiu po šiuo ženklu, ne kiekvienos moters jėgoms. Tačiau jei reikalas priėjo iki neištikimybės, apgautai moteriai yra galimybė niekada to nesužinoti. Mat šio ženklo vyrai būna atsargūs, o pagauti už rankos, linkę taikytis. Tačiau, jei vyras Mergelė sutiko savo svajonių moterį, dėl kurios ryžtųsi surizikuoti ir brangiais širdžiai santykiais, jis gali tai padaryti labai profesionaliai.

 

Tačiau ne išimtis, kad tą paslaptį gali atskleisti ir pati moteris, nė neįtardama, kad šio ženklo atstovai negali pakęsti plepių moterų. Beje, yra ir viena frazė, leidžianti atpažinti neištikimą vyrą Mergelę: „aš pamilau kitą“. Ji nei aptarinėjama, nei skundžiama.

 

Svarstyklės

Svarstyklės ženklo vyrai retai būna nepastovūs, nors kartais atsiduria tarp dviejų ar daugiau ugnių. Vyras-Svarstyklės sugeba kontroliuoti savo jausmus, atiduodamas savo išrinktosioms tik tą dalį, kurios jos užsitarnauja. Todėl joms tenka dar pakovoti, norint atsikąsti savo kąsnelį. Be to, jis per daug nesislapsto. Kaip bebūtų keista, bet tokiais atvejais tiesa ir neišplaukia į paviršių. Mat Svarstyklių talentas – mokėjimas vienu metu palaikyti gerus santykius su keliomis moterimis.

 

Todėl apgavikas vyras-Svarstyklės gali būti nutvertas už rankos tik nepalankiai susiklosčius aplinkybėms. Iš tikrųjų tik pastebėjus didelį nerimą ir baimę vyro-Svarstyklių akyse, galima nutuokti, kad jo gyvenime kažkas vyksta.

 

Skorpionas

Net ir ištikimus bei nepriekaištingai dorovingus šio ženklo atstovus įtaria neištikimybe juos ne itin suprantančios ir pavydžios išrinktosios. Todė, ant vyro Skorpiono galvos dažnai krenta tai rožių žiedlapių lietus, tai u
žgriūva priekaištų škvalas. Skorpionai – sudėtingi, nes jiems ir patiems kartais būna sunku suprasti save ir savo jausmus. O atsiradusios naivios ir patiklios būtybės net neįtaria, kokią naštą jos užsikrauna ant savo pečių.

 

Neištikimas Skorpionas tampa labai gudrus, kai patenka į savo paties paspęstus spąstus. Tada jis kuria klastingus planus, tačiau emocijų įkarštyje gali prasitarti tai, kas jam labai nenaudinga.Todėl moteris, galvojanti, kad ji – apgauta ir išduota, turėtų neskubėti patikėti juo. Jei pavyktų, netrukus įsitikintų, kad nėra preteksto netikėti juo.

 

Šaulys

Net ir pats rimčiausias Šaulys retsykiais mėgsta pasižvalgyti į šonus. Mat jis taip pat nori patirti romantiškų nuotykių gaivą. Kitais atvejais jis apie neištikimybę net nesusimąsto. Tačiau, jei Šaulio akiratyje atsiduria būtent ji, nieko nepadarysi, nes jam būtinai reikia užkariauti šią vienintelę ir nepakartojamą. Tačiau dar iki tol, kol pergalė bus pasiekta, Šaulys greičiausiai kam nors apie tai prasitars. Ne dėl to, kad jį atkalbėtų, tačiau išgirdes abejones, kad pasiekus šį viliojamą tikslą, jis gali kaipmat nustoti ja domėtis. Kaip ir daugumą kitų, taip ir Šaulį traukia uždraustas vaisius tol, kol jis kabo aukštai.

 

O šio ženklo atstovai ypač neabejingi paslapties skoniui. Todėl nusprendęs šturmuoti, tačiau supratęs, kad ji iš tikrųjų neverta jo dėmesio, neištikimas Šaulys gerokai nusivils ir pasigailės, kad apskritai ėmėsi to reikalo. Būtent tas nusivylimas, kuris netikėtai pakeičia jo ką tik buvusį susižavėjimą ir padeda jį atpažinti esant neištikimą.

 

Ožiaragis

Šio ženklo atstovas ilgai kuria planus ir stropiai juos apgalvoja bet kurioje gyvenimo sferoje. Ne išimtis ir romantiškuose santykiuose. Dar gerokai iki tol, kol ji pažvelgs į Ožiaragio pusę, jis pasvers visus „už“ ir „prieš“. Po to susidarys savo viziją, kaip klostysis jų tolimesni santykiai, ir, suprantama, stengsis laikyti juos paslaptyje. Be to, susitikinėdamas su kita moterimi, jis pripratins prie to, kad yra labai užimtas, todėl negali skirti jai daug laiko ir dėmesio. Taip pat jis mėgsta iš anksto numatyti pasivaikščiojimų ar išvykų maršrutus bei išrinkti tas vietas, kur ir įvyksta romantiški susitikimai.

 

Tačiau, jei šalia atsiduria ta, dėl kurios, jo manymu, verta daug ką paaukoti, jis retai būna apdairus ir praranda budrumą, nes pameta galvą. Todėl neištikimą Ožiaragį nesunku nutverti už rankos, nes jis užsispyrusiai daro vieną po kitos absurdiškas klaidas. Nors viduje ir supranta, kuo visa tai gali baigtis, tačiau paslapčiomis tikisi, kad jo prašovimai liks nepastebėti.

 

Vandenis

Vandenis nemėgsta slapstytis, todėl, kai būna neištikimas, nekaip jaučiasi. Mat įslaptinti santykiai šio ženklo atstovams neteikia didelio malonumo. Juk norint išlaikyti santykius paslaptyje, reikia įdėti labai daug pastangų. O apdovanojimas už šį sunkų darbą gali būti gerokai menkesnis nei jis tikėjosi. Tačiau vis dėlto didžiulė naujų pojūčių ir įvairovės trauka ima viršų ir Vandenis suartėja su kita moterimi todėl, kad ji nė kiek neprimena ankstesnės.

 

Tačiau po kiek laiko paaiškėja, kad vis dėlto kažkiek primena, o dar vėliau – vėl neprimena… Ilgainiui tokie svyravimai pradeda jį kamuoti! Nesibaigiantis blaškymasis, abejonės, priėmus sprendimą, persikelia iš romantiškų santykių į kitas gyvenimo sferas ir štai jis ima daugiau galvoti, kokia spalva išdažyti kambarį, kur pastatyti stalą. Neištikimas Vandenis – nuolat paskendęs apmąstymuose ir abejonėse. Todėl jam labai sunku apsispręsti ir žengti lemtingą žingsnį!

 

Žuvys

Jei moteris myli šio ženklo atstovą, vadinasi, myli ir jo svajones. Jis pripratęs prie to ir nuoširdžiai tiki, kad esama moteris turėtų susitaikyti su tuo, kai jis pradės svajoti apie kitą moterį. Žinoma, visą laiką jis nebus toks atviras, apsiribos vien užuominomis, net pūs miglą į akis, kol įsitikins, kad esama moteris jaučiasi rami. Žodžiu, pasistengs padaryti taip, kad jos neįskaudintų. Todėl pradės iš tolo, kad ji verta geresnio vyro, kad būtinai sutiks princą ant balto žirgo, tikėdamasis, jog ji net imsis žygių šiam tikslui pasiekti.

 

Neištikimas vyras-Žuvys gali būti naivus, tačiau niekada nepraranda vilties, kad viskas susitvarkys kuo geriausiai. Tačiau neištikimas vyras-Žuvys gali būti ir neįžvalgus, nes kartais imasi veiksmų, norėdamas įgyvendinti abejotinos vertės planus. Jis įsitikinęs, kad nesudegs, tačiau net neįtaria, jog kiekviena naujai sutikta moteris mato jame avantiūristą ir kažin, ar panorės užmegzti su juo rimtus santykius.

 

{alfa2}