Neblaivus jaunuolis bandė papirkti pareigūnus

Š. m. vasario 3 d. vakarą, už Kelių eismo taisyklių reikalavimų nevykdymą sustabdytas automobilio vairuotojas bandė papirkti policijos pareigūnus. Apie 20.10 val., Ventos gatvėje, Mažeikių m., Kelių policijos poskyrio pareigūnai, pastebėję atvažiuojantį automobilį be priekinio valstybinio numerio ženklo, jį sustabdė.

Paaiškėjo, kad automobilis ne tik be numerio, bet ir jį vairavęs 22 metų Kabaldikų kaimo, Mažeikių rajono gyventojas N. S. yra neblaivus (2.63 promilės) ir neturi teisės vairuoti. Siekdamas išvengti atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą, vaikinukas Telšių aps. VPK Mažeikių rajono PK tarnybiniame automobilyje pareigūnams siūlė 200 litų kyšį, tačiau pareigūnai pinigais nesusigundė ir surašė protokolą.

 

Mažeikių r. PK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 227 str. (Papirkimas) 1 d. (Tas, kas tiesiogiai arba netiesiogiai pasiūlė, pažadėjo duoti arba davė kyšį valstybės tarnautojui ar jam prilygintam asmeniui už pageidaujamą teisėtą veikimą ar neveikimą vykdant įgaliojimus, arba tarpininkui siekdamas tų pačių rezultatų, baudžiamas laisvės apribojimu arba bauda, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų).