Garsiausias pasaulyje dvikojis šuo (Video)

 2002-aisiais vieno kino kalytė Princesė prieš pat Kalėdas atsivedė kelis mažylius. Vieno jų – vėliau pavadinto Faith – ji nesirengė pripažinti kaip kitų savo vaikų. Greičiausiai šuo instinktyviai pajuto, kad mažoji Faith pralaimės kovą dėl maisto su savo broliais ir sesėmis, kadangi gimė be priekinių kojyčių.

Dvikojį šunelį prabėgus beveik trims savaitėms išgelbėjo berniukas, vardu Reubenas. Šuniukas buvo nusilpęs, sulysęs ir arti mirties. Patekusi į gerų ir iš karto keistoką gyvūnėlį pamilusių žmonių šeimą, Faith turėjo tris kojas, ne dvi. Tačiau priekinė kairioji koja buvo išaugusi netaisyklingai, kreiva ir labiau kliudė, nei padėjo vaikščioti. Galiausiai, kai Faith buvo septyni mėnesiai, koja buvo pašalinta, nes pradėjo atrofuotis.

 

 

Daugelis žmonių stebėjosi, kaip kalytės šeimininkams pavyko ją išmokyti vaikščioti dvejomis kojomis. Faith puikiai laiko pusiausvyrą ir gali dvejomis kojomis keliauti nedideliais žingsniukais, o gali – šokuoti. Patys šeimininkai aiškino, kad sulaukęs reikiamo amžiaus šunelis pats pradėjo stiebtis ant dviejų kojų, mėginti vaikščioti.

„Aišku, dėl to reikėjo pakovoti, bet mums pavyko“, – tvirtino augintinio gelbėtojai.

 

Pamažu dvikojis šunelis tapo visų kovotojų simboliu. Padedant šiai kalytei renkama labdara, ne vienas atkeliauja jos paglostyti ir padėkoti už suteiktą viltį gyventi, o pats Reubenas po Faith išgelbėjimo tvirtino, kad šunelis padėjo jam suprasti, jog svarbiausia – ne išorė, o vidus.